Понеділок, 05.12.2022, 00:22
Вітаю Вас Гість | RSS
      

Меню сайту
Наше опитування
Чи бажаєте Ви навчатись у нашому коледжі?
Всього відповідей: 1273
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Студентське самоврядування

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

           Студентське самоврядування Жовтоводського педагогічного коледжу 

 

    Важливим і цікавим етапом в житті кожної особистості є студентство. Саме ці юні роки  дають можливість кожному стати  по-справжньому дорослою людиною, відчути себе відповідальним за прийняті  будь-які рішення, вчитись вирішувати перші власні проблеми, вносити пропозиції щодо  покращення життя  в коледжі, в гуртожитку в межах компетенції, визначеної Положенням про студентське самоврядування.

  Вищим представницьким органом студентського самоврядування коледжу  є Студентська рада коледжу, головою якої є студентка ІІІ курсу 31-Ш групи спеціальності 5.01010201 «Початкова  освіта», Ляшенко Анастасія.

   Студентське самоврядування є важливий  фактор у розвитку суспільства, виявлення потенційних лідерів, вироблення у них навичок управлінської та організаторської роботи з колективом, формування майбутньої еліти нації.

Становлення української державності, інтеграція в європейське та світове співтовариство, відмова від тоталітарних методів управління державного і побудова демократичного суспільства передбачають орієнтацію на людину, націю.

 У своїй діяльності студентське самоврядування керується:

 •  законодавством України;

 •  рішеннями  МОН України, Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА;

 •  Положенням Жовтоводського педагогічного  коледжу;

Положенням про студентське самоврядування Жовтоводського педагогічного коледжу. 

     Студентське самоврядування здійснюється на рівні коледжу, групи, курсу, гуртожитку. У кожній групі існує своя Рада самоврядування, яка відповідальна за різні завдання.

   Структура студентської ради Жовтоводського педагогічного коледжу

Академічний сектор

   Підтримує зв'язки зі старостами, студентами та завідуючою відділенням з метою вдосконалення навчального процессу. Забезпечує вирішення на рівні керівництва коледжу  навчальних питань конфліктного характеру між студентами та викладачами. Збирає інформацію щодо проблем у навчальному процесі, якості проведення занять. Забезпечує контроль відвідування занять студентами та надає завідуючій відділенням інформацію щодо дотримання студентами та викладачами навчальної дисципліни. Вносить свої пропозиції до керівництва коледжу щодо підвищення ефективності навчального процесу, вдосконалення розкладу занять. Ініціює та допомагає в організації студентських наукових конференцій, олімпіад.

Бібіліотечний сектор

   Акумулює та поширює інформацію про функціонування бібліотеки, поновлення навчально-методичного забезпечення занять  в коледжі, використовуючи інформаційні стенди, електронне табло, Інтернет ресурси тощо. Співпрацює з редколегією коледжу та надає матеріали щодо  новинок бібліотеки, які необхідні для студентського життя. Поширює інформацію щодо студентських наукових конференцій та проводить заходи по залученню студентів до участі в наукових гуртках та конференціях як в коледжі, так і за його межами.

Трудовий сектор

Проводить аналіз і надає пропозиції керівництву коледжу щодо покращення соціально-побутових умов студентів коледжу  (харчування, медичне обслуговування, матеріальні допомоги, транспорт, стан та температурний режим аудиторій, допоміжних приміщень тощо). Проводить заходи щодо залучення студентів до господарської роботи по благоустрою коледжу.

Культмасовий сектор

Організація та всебічна допомога в проведенні конкурсів, виставок, концертів тощо. Інформування та сприяння участі студентів у заходах, які проходять на території коледжу та за її межами.  Організовує залучення студентів до вторинної зайнятості у вільний від навчання час. Підтримує зв'язки з органами державної та місцевої влади, молодіжними та громадськими організаціями. Укладає угоди, щодо проведення спільних заходів з погодженням адміністрацією коледжу.

Редакційний сектор

   Редагування та оновлення інформації про життя студентського самоврядування на сайті Жовтоводського коледжу. Участь в роботі редколегії коледжу.

Сектор зв’язку з батьками

  Поширює інформацію серед батьківської громади щодо новин коледжу. Тримає зв'язок з батьками з питань відсутності студентів та успішності. Допомога керівникам груп у організації батьківських зборів та акції «Парта для батьків»

Сектор педагогічної практики

Співпрацює з директором,  завідувачем з педагогічної практики в організації практик та працевлаштування студентів. Допомагають у організації  проведення щорічних «Ярмарок вакансій». Залучають представників закладів освіти до конкурсу педагогічної майстерності студентів.

Сектор волонтерської роботи

  Організовує поздоровлення ветеранів праці коледжу  із святами, відвідування  ветеранів праці. Залучає студентів до участі в «Акціях милосердя» та волонтерській роботі. Сприяє розвитку волонтерського руху. Співпрацює з адміністрацією закладу з питань працевлаштування випускників. Співпрацює з профспілкоюколеджу  з метою вирішення соціальних питань студентів. Організовує залучення студентів до вторинної зайнятості у вільний від навчання час.

Спортивно-оздоровчий сектор

  Ініціює проведення спортивних змагань серед студентів коледжу . Організовує заходи по пропаганді та поширенню здорового способу життя. Вносить свої пропозиції щодо розвитку груп, гуртків та секцій з метою залучення студентів до активного спортивного життя. Співпрацює з викладачем фізичної культури у створенні гуртків  та груп підтримки  спортивних команд коледжу .

 

Рада гуртожитку:

 • забезпечує і захищає права та інтереси студентів;

 • забезпечує виконання студентами своїх обов'язків;

 • сприяє створенню необхідних умов для проживання і відпочинку студентів;

 • створює різноманітні студентські гуртки, товариства, об'єднання, клуби за інтересами;

 • забезпечує інформаційно-молодіжну, правову, психологічну, фінансову допомогу студентам (спільно з відповідними службами);

 • залучає студентів до трудової діяльності у вільний від навчання час (спільно з адміністрацією закладу);

 • веде контроль за дисципліною студентів, оперативно реагує на їх порушення;

 • залучає студентів до художньої самодіяльності;

 • організовує належний побут, відпочинок і дозвілля студентів у гуртожитках;

 • бере активну участь в організації ремонту кімнат, забезпеченні зберігання і підтримки у необхідному стані приміщень, обладнання та іншого майна навчального закладу;

 • організовує чергування студентів і сприяє налагодженню пропускного режиму в гуртожитку;

 • бере активну участь у роботі з організації змагання за зразкові кімнати, поверхи, гуртожитки, економії електроенергії та ін.;

 • разом із комендантом гуртожитку, вихователем створює умови для самостійної підготовки (навчання) студентів та їх відпочинку і дозвілля;

 • пропагує здоровий спосіб життя, запобігає вчиненню студентами правопорушень, вживанню ними алкоголю, наркотиків, паління.

СПИСОК

членів студентського самоврядування коледжу

 

 

   Отож, якщо Ви активні, веселі, креативні,  якщо  у Вас є бажання проявити себе та залишити у пам'яті згадку про себе  -  приходьте  у СТУДЕНТСЬКУ РАДУ Жовтоводського коледжу , беріть активну участь у житті вузу та отримуйте незабутні враження та життєвий досвід!

Вхід на сайт
Пошук
ІНФОРМАЦІЯ
Календар
«  Грудень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Copyright MyCorp © 2022
Конструктор сайтів - uCoz