Середа, 19.02.2020, 14:40
Вітаю Вас Гість | RSS
      

Меню сайту
Наше опитування
Чи бажаєте Ви навчатись у нашому коледжі?
Всього відповідей: 1201
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини жовтень

ТЕАТРАЛІЗОВАНЕ СВЯТО ОСЕНІ
Перед початком канікул в КЗЗСО № 3 м. Жовті Води для учнів других класів було проведено театралізоване свято «Ходить гарбуз по городу». Свято провели студенти – практиканти 31-Ш групи під керівництвом методиста Касянчук Л.В. На святі були присутні керівництво закладу, вчителі початкових класів, батьки, викладачі педагогічного коледжу.
Свято пройшло у формі театралізованої гри. Завдяки грі діти вчяться жити в сучасному світі, маючи можливість приміряти на себе різні образи. Гра допомагає дитині розвивати свою уяву, опанувати цінності культури і знайти безліч корисних умінь.
На святі учні других класів відгадували загадки, розв’язували кросворди, співали пісні, розповідали вірші, виконали інсценівку «Ходить гарбуз по городу». За допомогою таких засобів, як міміка, жести, інтонація учні відтворили конкретні образи. Учасники дійства отримали яскравий спалах емоцій, задоволення, радість. Нехай акторами в подальшому стануть не всі, але приємні спогади залишаться у всіх. 
Студенти отримали досвід організації та проведення театралізованої діяльності і прийшли до висновку, що цій діяльності слід приділяти належну увагу, оскільки саме вона надає унікальні можливості для гармонійного розвитку особистості.

   

   

    

   

 


ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА ВИПУСКНИКІВ

25 жовтня відбулася зустріч випускниці коледжу 2017 року Решетило Юлії зі студентами випускних груп. Юлія є студенткою Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини, де продовжує здобувати вищу освіту як за денною, так і за заочною формою навчання. Випускниця розповіла про факультети, спеціальності, умови вступу, поділилася зі студентами враженнями від навчання. Також з вдячністю до викладачів відзначила те, як легко їй навчатися завдяки грунтовним знанням, отриманим у коледжі, зазначила необхідність вивчати іноземні мови та запросила студентів вступати до університету після завершення навчання в Жовтоводському педагогічному коледжі.

   


ОСІННІЙ ЯРМАРОК
З давніх-давен в Україні пора збирання урожаю закінчується яскравими, багатими ярмарками. Барвисте свято осені відбулось у коледжі 22 жовтня. Всі студенти коледжу долучились до дійства. Вперше свої підприємницькі таланти розкрили студенти груп нового прийому.Цікавою була програма відкриття ярмарку: пісні, танці, ігри. Під час свята студенти ознайомились з традицією ярмаркування українського народу. Ми бажаємо всім, щоб у наших родинах завжди був достаток, щоб було, що продавати, і було що купувати.

   

    

    

 


До уваги студентів коледжу!!!!
Запрошуємо студентів денної, вечірньої та заочної форм навчання Жовтоводського педагогічного коледжу прийняти участь у соціальній програмі Scholarship.

Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в Вашому навчальному закладі. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи.

Участь повністю безкоштовна.

Ми оплачуємо навчання, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів.

Детальніше про умови конкурсу дивіться тут: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: scholarship@seoquick.com.ua

З повагою,

Лілія Ярмоленко, куратор соціальних і благодійних проектів


ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ДНЯ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

Європейський день боротьби з торгівлею людьми започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.
Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі.
За оцінками Міжнародного центру із запобігання злочинності ООН, щорічний грошовий обсяг за даний транснаціональний злочин становить 30 мільярдів доларів на рік, що робить його другим за величиною після торгівлі наркотиками.
Щоб привернути увагу студентів, розповісти їм про ризики, на які наражаються українці, 18 жовтня 2018 року у коледжі було проведено День протидії торгівлі людьми. З метою підвищення рівня поінформованості та усвідомлення студентами гостроти проблеми торгівлі людьми було проведено тематичну радіогазету, перглянуто відеофільми «Запобігання торгівлі людьми та експлуатація дітей», «Скажи «Стоп» торгівцям людьми». 
Колектив коледжу взяв участь у Всеукраїнській акції «Хода за свободу».

     

 


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
13 жовтня цикловою комісією викладачів природничо – математичних дисциплін коледжу проведено День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів. Учні 9-11 класів, випускники минулих років ознайомились з матеріально-технічною базою коледжу, переглянули відеоролики про студентське життя, поспілкувались зі студентами спеціальності «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта». Абітурієнтів ознайомили з правилами вступу до педагогічного коледжу, організацією навчально-виховного процесу. Студенти коледжу провели екскурсію для абітурієнтів та батьків.
Двері нашого закладу відкрито для Вас.
Ласкаво просимо до нашої родини!!!

  

 


ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

КВНЗ «Жовтоводський педагогічний коледж» ДОР» вже другий рік поспіль тісно співпрацює з П’ятихатською районною філією Дніпропетровського обласного центру зайнятості. Разом із провідним фахівецем з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Рябченко Аріною Миколаївною педагоги коледжу діляться інформацією про подальші можливості випускників. У рамках цього було відвідано ряд шкіл П’ятихатського району. Учні 9,10,11 класів Жовтянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, І-ІІІ ступенів П'ятихатської районної ради Дніпропетровської області, Зеленоярської загальноосвітньої школи, комунального закладу освіти "Саксаганський навчально-реабілітаційний центр" Дніпропетровської обласної ради", Саївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Виноградівської філії опорного навчального закладу "Жовтоолександрівський заклад загальної середньої освіти" П`ятихатської районної ради Дніпропетровської області мали змогу ознайомитись з життям студентів педагогічного коледжу, переглянувши відеоролики, познайомились з правилами прийому, організацією навчальної та позанавчальної роботи. З метою вивчення попиту планів майбутніх випускників проведено анкетування учнів.

Колектив КВНЗ «Жовтоводський педагогічний коледж» ДОР» виносить подяку адміністрації П’ятихатській районній філіії Дніпропетровського обласного центру зайнятості та провідному фахівцю з профорієнтації Рябченко Аріні Миколаївні за взаєморозуміння та виконання спільної роботи у питаннях допомоги майбутнім випускникам.

      

Більше фото на facebook


ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

14 жовтня – День захисника України та українського козацтва. також цього дня українці відзначають День Покрови Пресвятої Богородиці.

Для українців це не тільки народне та релігійне свято, а й національне. Воно єднає країну, закликає всіх до згуртованості перед сучасними викликами й загрозами. Воно є символом нерозривного зв’язку всіх поколінь захисників України. На Покрову вшановують також пам’ять усіх тих, хто в різні часи боронив нашу землю від ворога.

У рамках відзначення Дня захисника України в коледжі підготовлено виставку літератури, інформаційні радіогазети, проведено виховні години в групах, організовано перегляд відеофільмів, презентацій, читання віршів. У гуртожитку коледжу відбувся виховний захід «Ми козацького роду». Також викладачі, студенти та їх батьки взяли участь  у загальноміських заходах, які проходили в Парку Слави.

      

    

    

 


ДО ДНЯ ХУДОЖНИКА

 

Напередодні Дня художника України в читальному залі бібліотеки відбулась зустріч студентів та викладачів коледжу з талановитим художником, відомою у місті обдарованою особистістю Ярославом Милосердним.
Виставка творчого доробку Ярослава Милосердного розкриває справжній художньо – мистецький талант її автора та показує його працю протягом тривалого часу.
Присутні на зустрічі ознайомились з творчим комплексом картин в основі яких чудові пейзажі різних куточків нашої країни. Треба мати великий хист, обдарованість, володіти майстерно пензлем, щоб так чуттєво змальовувати чудові краєвиди, передавати справжні кольори неба, квітів, луків.
Студентам коледжу притаманне почуття прекрасного, естетичний смак, тому вони з великим зацікавленням та задоволенням знайомились з творчим шляхом художника, тонкощами роботи майстра, ставили запитання та з вдячністю слухали відповіді. Зустріч справила особливо теплі враження та залишила приємні спогади від спілкування з художником, а також і як з майбутнім колегою – вчителем.

    

  

 

 ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ
Щорічно, в першу неділю жовтня, відзначається День працівників освіти.
Важко переоцінити вклад вихователя, вчителя, викладача в становлення кожної особистості. Завдяки їх кропіткій праці діти залучаються до пізнання світу, зростають людьми з моральними якостями, отримують професію.
У День працівників освіти мільйони дошкільнят, учнів, студентів, аспірантів щиро вітають своїх педагогів з професійним святом.
Для колективу коледжу День працівників освіти особливий, тому що студенти – майбутні педагоги. 
До цієї дати в нашому педагогічному коледжі відбулись урочисті заходи.
На свято завітала представник Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної ради Кравченко Л.А., яка привітала колектив коледжу зі святом і вручила грамоти кращим викладачам та студентам. 
В коледжі було організовано виставки, майстер – класи, відбувся святковий концерт.
Сердечно вітаємо всіх освітян з професійним святом!
Бажаємо невичерпних сил и творчого натхнення, терпіння й мудрості, поваги та вдячності, любові і розуміння, нових професійних досягнень та здійснення усіх добрих задумів і починань. Нехай вам завжди всміхається доля, дарує вам міцне здоров’я і плідне довголіття!

 

    

   

   

  

  

 

 


Вхід на сайт
Пошук
ІНФОРМАЦІЯ
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz