Середа, 19.02.2020, 15:44
Вітаю Вас Гість | RSS
      

Меню сайту
Наше опитування
Чи бажаєте Ви навчатись у нашому коледжі?
Всього відповідей: 1201
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини вересень


ДО 100-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО

28 вересня в Україні та світі відзначають 100-річчя людини, творчість якої – унікальне явище в українській і світовій педагогіці. Педагогіка Василя Олександровича Сухомлинського – це велике мистецтво, а він сам справжній творець, геній.

Ця визначна подія була відзначена і в нашому педагогічному коледжі. Оформлено експозиції в аудиторіях та бібліотеці, присвячені педагогічній, літературній та громадській діяльності В.О.Сухомлинського. Проведено науково-практичні конференції, семінари, засідання за "круглим столом", педагогічні читання, організовано перегляд документальних фільмів про В.О.Сухомлинського. Заступник директора з навчально-виховної роботи та методист коледжу взяли участь в урочистостях до 100-річчя видатного педагога, які були організовані Радою директорів педагогічних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Південного регіону України на базі КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О.Сухомлинського». Було відвідано педагогічно-меморіальний музей у Павлиші, могилу В.О.Сухомлинського.

 

   
    
  

ДЕЛЕГАЦІЯ ВІД НІМЕЦЬКОЇ КОМПАНІЇ

26 вересня на базі гуртожитку коледжу відбулася робоча зустріч за участю директора С.С. Канівець, завідувача гуртожитку С.В. Іванової та делегації від німецької компанії Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Зустріч відбулась за особистої участі директора проекту "Підтримка територіальних громад України у звязку із збільшенням ВПО" Майка Маттеса, координатора проектів GIZ - Косянчук Ольги та молодшого координатора проектів GIZ- Таргоній Оксани, що реалізується у нашому закладі з 2015 року. Під час зустрічі було підведено проміжні підсумки з реалізації даного проекту та окреслено подальші перспективи співпраці.

    

 


ДО ДНЯ МИРУ

21-вересня - Міжнародний день миру. До цієї дати в коледжі проведено виховні заходи. Студенти підготували виступи, в яких розповіли про історію створення цього дня, звернули увагу на важливість миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги до різноманіття, зачитали вірші про мир.

  

 


КРАЩА ГРУПА 2017-2018 н.р.

20 вересня відбулись загальні збори всіх студентів та керівників груп коледжу.

На зборах було підведено підсумки навчальної діяльності студентів у ІІ півріччі 2017-2018 н.р.

Переможцями стали студенти 41-Ш групи.

Вони отримали грамоту та приз «Розумна сова».

Бажаємо студентам коледжу рівнятись на переможців.

    

 


ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ
20 вересня у коледжі проходили заходи, спрямовані на поглиблення знань, умінь студентів та співробітників у сфері питань цивільного захисту.
До участі були залучені всі студенти та працівники коледжу.
Викладачем безпеки життєдіяльності було проведено міні-лекторій під рубрикою «Це повинен знати кожен» та навчальне заняття з учасниками навчального процесу «Дії у надзвичайній ситуації».

Відповідно до плану заходів студентами, працівниками коледжу було відпрацьовано дії у надзвичайній ситуації: пожежа у навчальному закладі. Підсумки Дня цивільного захисту підведені на загальних зборах коледжу.
День цивільного захисту в коледжі проведений на належному рівні. Основні цілі та завдання Дня ЦЗ виконані.
Бажаємо всім миру та здоров’я!

 

    

   

 


ПІДСУМКИ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ
На початку вересня відбулись конференції за підсумками проходження літньої педагогічної практики та практики «Перші дні дитини в школі».
Студенти коледжу проходили літню педагогічну практику в міських та позаміських оздоровчих таборах України та практику «Перші дні дитини в школі» у школах м. Жовті Води.
На конференції студенти 41-Ш групи проаналізували набутий педагогічний досвід у дитячих оздоровчих таборах, поділились враженнями зі студентами 31-Ш групи та надали їм рекомендації щодо підготовки до такого виду практики.
Керівники-методисти підвели підсумки проходження педагогічної практики та відзначили, що підготовку студентів високо оцінили керівники всіх дитячих оздоровчих таборів. За якісну підготовку практикантів колектив педагогічного коледжу отримав грамоту від керівництва табору «Одіссей» (смт. Кирилівка).
Найактивніша студентка Поліна Головко взяла участь у щорічній конференції Всеукраїнської благодійної організації «Асоціація За нове покоління «Лелека», що проходила на базі табору «Аврора» (м. Скадовськ, Херсонська обл.)
Також студенти поділились враженнями про особливості організації роботи вчителя з дітьми в перші дні перебування в новій українській школі та про отриманий досвід спілкування зі школярами.

    

    

    


У вересні в КВНЗ «Жовтоводський педагогічний коледж» ДОР відбулася звітна конференція за підсумками літньої педагогічної практики студентів випускних груп спеціальності «Дошкільна освіта» .

Відкриття студентської науково-практичної звітної конференції розпочалось із виступу керівника літньої педагогічної практики, викладача педагогіки Вороніної Ніни Олексіївни . Вороніна Н.О. озвучила загальні результати успішності практикантів. Вона відзначила, що у ході практики студенти усвідомили сутність і специфіку роботи у групах дітей дошкільного віку влітку; засвоїли основи організації оздоровчо-виховного процесу; оволоділи системою планування роботи влітку; навчилися організовувати ігри та спортивно-оздоровчу роботу; оволоділи методикою проведення різних форм роботи в умовах ДНЗ у літній період. Виконуючи функціональні обов’язки вихователя, студенти глибоко проникли у суть педагогічної діяльності, успішно адаптувалися до ролі вихователя, відчували себе повноцінними педагогами.

Студенти 41-д та 301-д груп підготували змістовні виступи. Студентка 41-д групи Шило А. поділилась своїми враженнями від проходження педагогічної практики в дитячому садку, окреслила власні досягнення та труднощі. Знахідкою конференції був показ педагогічного плейбек-театру студентів 41-д групи у формі ситуаційного навчання. Студентка 41-д групи Прожижко В. розповіла про впровадження діяльнісного підходу під час планування освітньо-виховної роботи в дитячому садку. Семенчук Тетяна, студентка 301-д групи, розповіла з досвіду роботи про розваги в дитячому садку та провела ігри і атракціони з присутніми студентами – першокурсниками. Усім учасникам конференції сподобалось інтерактивне спілкування під час змагань команд студентів 41-д та 301-д, які були залучені до вирішення педагогічних ситуацій.

Дякуємо студентам за щирі розповіді про літню педагогічну практику, за спогади про спілкування з дітьми, за практичні поради в роботі на майбутнє!

    


ДО 190 - РІЧНИЦІ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Л.М. ТОЛСТОГО
У вересні 2018 року світова літературна спільнота відзначає ювілей від дня народження письменника, філософа, педагога Л.М. Толстого.10-11 вересня в коледжі пройшли заходи, присвячені творчості великого письменника-гуманіста.

На данном изображении может находиться: 1 человек

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди сидят и в помещении  ÐÐ° данном изображении может находиться: 6 человек, люди сидят и в помещении  ÐÐ° данном изображении может находиться: 7 человек, люди стоят и в помещении

 


ДО ДНЯ ФІЗКУЛЬТУРИ І СПОРТУ
Колектив коледжу відзначив щорічний День фізкультури і спорту спортивним святом "Дружня родина".Свято розпочалось привітанням команд. В програмі свята були конкурси: "Родинне вогнище", "Спритні, кмітливі", "Потанцюємо, пограємо", "Туристична пісня". Кожна команда приготувала смачну туристичну страву. В кінці свята всім побажали міцного здоров’я і гарного настрою у новому 2018-2019 н.р.

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят, дерево, небо, трава, растение, толпа, на улице и природа  ÐÐ° данном изображении может находиться: 1 человек, огонь, ночь и на улице  ÐÐ° данном изображении может находиться: 6 человек, люди стоят, на улице и природа

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, на улице и природа  ÐÐ° данном изображении может находиться: 1 человек, сидит, на улице и еда  ÐÐ° данном изображении может находиться: 11 человек, люди улыбаются, полоски и на улице

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, ребенок, на улице и природа  ÐÐ° данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят, ребенок и на улице  ÐÐ° данном изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются, люди стоят, на улице и природа


 

З нагоди Дня фізичної культури і спорту України керівнику фізичного виховання коледжу- Дерев’янчуку Миколі Петровичу було вручено подяку міського голови за багаторічну, віддану та сумлінну працю, високий професіоналізм, значний внесок у розвиток фізичної культури і спорту в місті Жовті Води.Вітаємо та бажаємо нових досягнень!

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и телефон  ÐÐ²Ñ‚Ð¾Ð¼Ð°Ñ‚Ð¸Ñ‡ÐµÑÐºÐ¸Ð¹ альтернативный текст отсутствует.

 

 


ПЕРШІ ЗАНЯТТЯ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!!!
Перша виховна година в групі 22-Ш була на тему "Захищаємо мир".Студенти, взявши участь в обговореннях, що робити для того, щоб в нашій країні був мир, прийшли до висновку, що по-перше, треба не тільки слухати, але й чути, по-друге, завжди знаходити якісь компроміси, і врешті-решт виховувати майбутнє покоління досить гідно, аби вони також доклали зусиль, щоб в нашій рідній країні процвітали мир, благополуччя та злагода! 

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди сидят, гостиная и в помещении ÐÐ° данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди сидят и в помещении ÐÐ° данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, гостиная и в помещении

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и в помещении  ÐÐ° данном изображении может находиться: 1 человек, стоит, экран и в помещении

 


Навчальний рік для студентів 41-д та 21-д групи розпочався з першого уроку ''Від європейських цінностей до особистих якостей'' метою якого було формування нового європейського світогляду майбутніх педагогів, їх моральних цінностей, позитивних особистісних якостей та професійних умінь і навичок згідно концепції НУШ.
Урок був насичений різноманітними завданями та вправами і складався з ІІІ блоків:
І блок- Мотиваційний. Студенти виконали вправи "Привітання. Побажання", " Мої очікування.Педагог сучасного ДНЗ України".
ІІ блок - Практичний. Студенти команди аніматорів "СМАЙЛИ" продемонстрували високий рівень підгодовки майбутньго вихователя в процесі проведення цікавої розваги 
"МІККІ та чарівна кулька" з дітьми ДНЗ 15. Привітали дітей та працівників ДНЗ із Днем знань.
ІІІ блок- Рефлексія. Студенти випускної групи поділилися своїми щирими враженнями про навчання в Жовтоводському педагогічному коледжі. Надали цінні поради щодо успішного навчання та проходження педагогічної практики.

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди стоят  ÐÐ° данном изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, люди стоят, дерево, на улице и природа ÐÐ° данном изображении может находиться: 26 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

На данном изображении может находиться: 1 человек, свадьба, дерево, обувь и на улице


НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК - РІК СТАРТУ "НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ"

03 вересня наш навчальний заклад відкрив двері для сотень студентів - майбутніх педагогів. Присутніх щиро привітали директор коледжу Канівець С.С., завідувач відділення - Гончарук Н.В., голова студентської ради Піддубна Д.В. Випускники 2019 року привітали першокурсників. Перший дзвоник запросив студентів до навчання у 2018-2019 н.р. - року старту НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ. Успіхів всім нам і в добру путь!

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди стоят  ÐÐ° данном изображении может находиться: 7 человек, в том числе Наталья Гончарук и Лариса Миргородская, люди стоят  ÐÐ° данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, толпа, свадьба и на улице  ÐÐ° данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят и на улице  ÐÐ° данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и на улице

 


НАВЧАЛЬНО - ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАP " НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА"

Перед початком нового навчального року всі викладачі коледжу взяли участь у навчально-практичному семінарі " НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА" Тренери НУШ - Одинцова Галина та Мельник Наталя провели практичні вправи, поділились досвідом роботи в пілотній школі. Викладачі отримали безцінний досвід організації роботи з дітьми у НУШ. Отриманий досвід буде використано під час підготовки майбутніх педагогів до роботи у НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ!!!

На данном изображении может находиться: 2 человека, в том числе Наталья Гончарук, люди сидят, люди стоят и экран  ÐÐ° данном изображении может находиться: 8 человек, в том числе Наталья Кучик, Любовь Касянчук и Лариса Миргородская, люди улыбаются, люди стоят  ÐÐ° данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, экран и в помещении

Автоматический альтернативный текст отсутствует.  ÐÐ° данном изображении может находиться: 5 человек, в том числе Лариса Миргородская, люди сидят и в помещении  ÐÐ° данном изображении может находиться: 6 человек, люди стоят

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит и в помещении  ÐÐ° данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и ест  ÐÐ° данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят

Вхід на сайт
Пошук
ІНФОРМАЦІЯ
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz