Середа, 19.02.2020, 16:37
Вітаю Вас Гість | RSS
      

Меню сайту
Наше опитування
Чи бажаєте Ви навчатись у нашому коледжі?
Всього відповідей: 1201
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини листопад


ГОТУЄМОСЬ ДО ЗНО

29-30 листопада 2018 року викладач української мови Пожималова І.А. та студенти другого курсу спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» взяли участь у семінарі та майстер-класі, який проводив мовознавець, лінгвіст, педагог, дослідник та популяризатор української мови, автор наукових публікацій та підручників Олександр Миколайович Авраменко. Семінар для викладачів був присвячений темі «Моделювання сучасного уроку української мови». Студенти були учасниками майстер-класу, на якому О.Авраменко ознайомив з особливостями ЗНО з української мови та літератури у 2019 році.

   


РЕГІОНАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МОЛОДЬ СТВОРЮЄ МАЙБУТНЄ»

Сьогодні Україна вирішує дуже складне завдання: як стати рівним партнером в Європі, яка об'єднується. Це буде визначати конкурентноспроможність української продукції на світових ринках. Вирішити це завдання без вагомих інвестицій в науку, без підвищення престижу професії науковця і викладача, залучення талановитої молоді до науково-технічної сфери неможливо. Необхідна широка система пропаганди і популяризації науки в масштабах держави.

З метою популяризації науки 29 листопада 2018 року в коледжі було проведено Регіональну конференцію для учнівської та студентської молоді «Молодь створює майбутнє».

У конференції взяли участь студенти і викладачі Жовтоводського промислового коледжу ім. Гончара та Жовтоводського педагогічного коледжу; учні та вчителі гуманітарної гімназії ім. Лесі Українки, Володимирівської загальноосвітньої школи, Жовтоолександрівської загальноосвітньої школи, учні та вчителі НВК «Дивосвіт» м. Жовті Води.

Доповіді, повідомлення, діалоги та дискусії, які були проведені під час конференції, будуть сприяти розвитку вітчизняної науки і подальшому вдосконаленню якості основного продукту освіти - особистості молодого фахівця.

    

    

    

    


ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДом

Цей день почали відзначати трохи більше, ніж чверть століття тому – в 1988 році. Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це ще одна нагода привернути увагу суспільства до проблем ВІЛ-інфікованих, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість її вчасної діагностики. Проблема епідемії ВІЛ/СНІДу продовжує залишатись актуальною як в Україні, так і в цілому світі. Як не прикро, але Україна займає одне з перших місць в Європі за темпами розповсюдження ВІЛ-інфекції.

До цієї дати в коледжі 29 листопада 2018 року було проведено показову виховну годину «Жити в світі, в якому є ВІЛ» для студенів 101-д та 21-ш груп (класні керівники Тиндик К.П., Іванова Д.А.). Виховна година була присвячена проблемі подолання труднощів психологічного характеру, які можуть виникнути у роботі з дітьми, що є ВІЛ інфікованими. Тренінг зі студентами провела психолог Жовтоводського благодійного фонду «Промінь» Гаєвська Олена Володимирівна.

Студенти зробили для себе багато висновків, які допоможуть їм у подальшій професійній діяльності.

 

    

    


ЖІНКИ У НОВІЙ ПОЛІЦІЇ

29 листопада 2018 до коледжу завітали працівники поліції, які познайомили студентів з особливостями роботи жінок в поліції. Після реформування правоохоронних органів у лавах нової поліції значно побільшало жінок. Сьогодні в Україні умови вступу до нової поліції для жінок і чоловіків однакові. Жінки - поліцейські успішно справляються з тим, щоб правопорушень було якомога менше.

 

    


155  РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ОЛЬГИ КОБИЛЯНСЬКОЇ
22 листопада бібліотекою коледжу разом зі студентами 11 ш групи (керівник Людмила Захарченко) було проведено літературну годину «Царівна української літератури», присвячену Ользі Кобилянській.
О.Кобилянську називають «гірською орлицею», «царівною української літератури», «пишною трояндою в саду української літератури». Тому протягом заходу студенти розкривали для себе О. Кобилянську як особистість неповторну, шляхетну, витончену; дізнались про маловідомі факти з особистого життя письменниці. Учасники заходу переглянули відео фільм «Донька Буковини», який розкриває внутрішній світ, естетичні смаки та вподобання «гірської орлиці». І на останок, дізнавшись, що О.Кобилянська без вчителів вчилась грати на музичних інструментах, розкрили і свої музичні здібності. У виконанні Ю.Ліщук

    

 


ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ 1932-1933 РОКІВ

Голодомор 1932-1933 років – чорна сторінка в історії нашої країни.

У зв’язку з роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні і геноциду Українського народу, з метою вшанування пам’яті жертв геноциду, вчиненого комуністичним тоталітарним режимом, у педагогічному коледжі було проведено заходи, присвячені цій даті.

Організовано тематичну книжкову виставку, організовано та проведено виховні заходи в групах, присвячені вшануванню пам’яті жертв геноциду українського народу, підготовлено та проведено радіогазету «Чорна сповідь моєї Вітчизни», студенти 3 курсу спеціальності «Початкова освіта» провели виховні години для учнів початкових класів міських шкіл, колектив коледжу взяв участь у міському мітингу-реквіємі з ушанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, який відбувся 24 листопада 2018 року біля Пам’ятного знаку «Жертв голодомору в Україні 1932-1933 р.р.» та долучився до акції «Засвіти свічку».

    

     

  


ВИВЧАЄМО ІСТОРІЮ УКРАЇНИ

23 листопада викладачем історії Малоок А.О. було проведено показове заняття з історії України зі студентами 22-Ш групи на тему «Україна в період Першої світової війни 1914-1918 р.р. та Української революції». Заняття пройшло у формі конкурсу. Команди виконували такі завдання: провели історичну розминку; знаходили відповідність, працюючи з картками; давали визначення термінам; з’ясовували причини та наслідки наведеного факту; пояснювали джерело історичної інформації; аналізували історичний відеоматеріал; впізнавали історичну особу; виконували тестові завдання. Заняття сприяло формуванню предметної компетентності студентів, якісній підготовці до ДПА. Використання цікавих форм та інтерактивних методів навчальної діяльності студентів допомогло краще орієнтуватись в історичних процесах, подіях, фактах, забезпечило виховання у студентів ерудованості, наполегливості, почуття патріотизму, толерантності, поваги до історичного минулого своєї держави.

    

    

 


СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СТУДЕНТА

16 листопада 2018р. у КВНЗ «Жовтоводський педагогічний коледж» ДОР» панувала святкова атмосфера з нагоди святкування Міжнародного дня студента. Саме в цей день відбувся міський молодіжний студентський капусник «Операція «П», який об’єднав молодь міста Жовтих Вод. 
На святі були присутні почесні гості: міський голова Володимир Абрамов, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту виконавчого комітету Жовтоводської міської ради Олена Лауда, начальник відділу культури виконавчого комітету Жовтоводської міської ради Олена Кузьмінська, голова молодіжної ради Наталя Лисяк. Міський голова В.Абрамов привітав найкращих студентів міста та нагородив Подяками, цінними подарунками. Від КВНЗ «Жовтоводський педагогічний коледж» ДОР» Подяками нагороджені студентки ІІ курсу спеціальності «Початкова освіта» групи Жушман Тетяна та Катерина Гарькава. 
У заході взяли участь студенти Жовтоводського педагогічного коледжу, Жовтоводського промислового коледжу ДНУ ім..О.Гончара та учні Західно-Дніпровського центру професійно-технічної освіти. Учасники команд підготували цікаву, креативну презентацію навчального закладу, своїх професій. Кожна команда вирізнялась своїм професіоналізмом, творчістю. Також до поздоровлень приєдналась директор КВНЗ «»Жовтоводський педагогічний коледж ДОР Світлана Канівець, яка побажала всім студентам здоров’я, творчих здобутків, гармонійного розвитку, сили та наснаги, цінувати найкраще у житті людини - студентські роки.
Ну і, звичайно, яка ж вечірка без запальної дискотеки? Студенти в свій професійний день традиційно веселяться на повну силу, забувши про майбутню сесію, заліки і «хвости». Як каже народне прислів’я: ” Хто не вміє гарно відпочивати, той не може добре працювати”. 
Зі святом, ВАС, наші любі, найкращі, найрозумніші, найгарніші студенти!!!!!

       

        

       


 

РОБОЧИЙ ВІЗИТ РЕКТОРА КЗВО "ДНІПРОВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ" СИЧЕНКО ВІКТОРА ВОЛОДИМИРОВИЧА

13 листопада до КВНЗ «Жовтоводський педагогічний коледж» ДОР із робочим візитом завітав почесний гість Сиченко Віктор Володимирович, ректор КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти», голова Вченої ради, Заслужений працівник освіти України, доктор наук з державного управління, професор кафедри освітнього менеджменту, депутат Дніпропетровської обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, сім’ї та молоді. 
У ході зустрічі директор коледжу Світлана Станіславівна Канівець ознайомила Віктора Володимировича із історією коледжу, матеріально-технічною, інформаційною базою, кадровим потенціалом. 
У центрі уваги були актуальні питання реформування системи освіти, ролі і місця коледжів в освітянському середовищі країни, перспектив подальшого розвитку коледжу.
Сиченко Віктор Володимирович наголосив, що найбільші надії сьогодні покладаються на студентство як майбутнє країни, а особливо педагогів. Адже саме молодь здатна змінювати ситуацію в Україні і розвивати започатковані освітянські реформи.

    

   


РЕЗУЛЬТАТИ ПРОМІЖНОГО РЕЙТИНГУ УСПІШНОСТІ
На початку листопада було проведено збори студентів за результатами проміжного рейтингу успішності груп за вересень-жовтень 2018-2019 н.р. Завідувач відділення Гончарук Н.В. проаналізувала стан успішності і відвідування навчальних занять та оголосила группу, яка стала переможницею. За результатами проміжного рейтингу переможницею стала 22-ш група (класний керівник Касянчук Л.В.), яка отримала перехідний приз «Розумна сова».

    


ЗУСТРІЧ З ПОЕТЕСОЮ

01.11.18р. у бібліотеці відбулась зустріч студентів коледжу з поетесою Ніною Романівною Фесенко.
Творча зустріч «Доторкнутись душею до рідного слова» присвячена виходу другої книги Н.Фесенко «Вірю і люблю!» та приурочена до Дня української писемності та мови.
Присутні на заході студенти та викладачі коледжу слухали талановиту поетесу та насолоджувались поетичними рядками в авторському виконанні, дізнались факти з біографії та особистого життя пані Ніни. Всі запрошені на зустріч отримали велику насолоду від спілкування не лише як з поетесою, а й як з чарівною жінкою.
Виразно та емоційно були прочитані вірші Н.Фесенко у виконанні студентів Г.Іщенко та Ю.Смелянець.
Прекрасним доповненням чудової зустрічі були музичні твори у виконанні талановитого гітариста М.Горланя.
Бажаємо Ніні Романівні нових творчих здобутків та сяяти яскравою зіркою у великій Галактиці поезії!

    

  

Вхід на сайт
Пошук
ІНФОРМАЦІЯ
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz