Середа, 19.02.2020, 14:49
Вітаю Вас Гість | RSS
      

Меню сайту
Наше опитування
Чи бажаєте Ви навчатись у нашому коледжі?
Всього відповідей: 1201
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини квітень

 

 

 


УЧАСТЬ У ВІДКРИТТІ ДИТЯЧОГО ПАРКУ
29 квітня відбулося відкриття сезону в дитячому парку нашого міста. До цього заходу долучились студенти коледжу. Вони організували для дітей танцювально-розважальну програму, а також використовували техніку аквагрим.

 

Фото Ани Бузулан.  Фото Ани Бузулан.  Фото Ани Бузулан.

 

 

 


В РАМКАХ ПРОСВІТНИЦЬКОГО ПРОЕКТУ  "Я МАЮ ПРАВО"
26 квітня в коледжі відбулася зустріч студентів, викладачів та працівників з спеціалістами виконавчого комітету в галузі захисту прав споживачів. Прозвучали корисні поради щодо купівлі гаджетів, телефонів та іншої побутової техніки, прав та обов’язків споживачів товарів та послуг. Тема зустрічі зацікавила студентів та викликала багато питань до гостей. Плануємо продовжити співпрацю з фахівцями-юристами і надалі.

 

Фото Ани Бузулан.  Фото Ани Бузулан.  Фото Ани Бузулан.

 

 


 

ЧОРНОБИЛЬСЬКА КАТАСТРОФА: ВЧОРА, СЬОГОДНІ, ЗАВТРА...
Саме в цей день 26 квітня 1986 року сталась найбільша трагедія не тільки України, а й усього людства – вибух на Чорнобильській АЕС. Причиною катастрофи прийнято вважати стрибок напруги в мережі, який викликав два вибухи. На щастя (якщо можна так сказати), вибухи були не ядерними, а хімічними - наслідок перегріву реактора і накопичення значної кількості пари. На момент вибуху в реакторі знаходилось близько 200 т урану. Було зруйновано обшивку, а через відсутність захисної оболонки більше 60 т радіоактивних речовин піднялись у повітря.
Сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря після аварії в Чорнобилі, була в 30-40 разів більшою, ніж при вибуху атомної бомби в Хіросімі.

Цікаві факти про Чорнобиль:

1. Під час розплавлення активної зони реактора 3 добровольців кинулись в радіоактивний басейн, щоби відкрити трубопровід. Ніхто не залишився в живих, але тим самим вони не дали реакторові вибухнути.

2. Рівень радіації в Чорнобилі був настільки високим, що загиблих ховали у свинцевих трунах. Робітники, що здійснювали прибиральні роботи після катастрофи, могли працювати безпечно лише сорок секунд.

3. Жителі міста "Прип'ять" були сповіщені про катастрофу через 2 дні після трагедії. А весь світ дізнався про неї після того, як в Швеції була помічена велика доза радіації.

4. Одного разу вчені знайшли гриб, який харчувався радіацією, його одразу охрестили "Радіаційним грибом".

5. За 250$ ви можете з'їздити в "Заборонену зону". Поїздка буде безпечною, тому що ви перебуватимете там недовго.

Фото Татьяны Капусты.  Фото Татьяны Капусты.

 

 


 

ВИВЧАЄМО ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ
Запровадження сучасних моделей організації навчання, виховання і реабілітації дітей з особливими потребами потребує підготовки психолого-педагогічного персоналу загальноосвітніх закладів, оскільки ефективність інтегрованого та інклюзивного навчання залежить від правильного психолого-педагогічного супроводу цих дітей, який забезпечують не тільки дефектологи, а й вчителі загальноосвітніх закладів. Тому в коледжі проводиться робота щодо підготовки майбутніх вчителів до роботи з такими дітьми.
Так, 25 квітня студенти 41-Ш групи завітали до Жовтоводської спеціальної загальноосвітньої школи, де занурились в освітній простір дітей з особливими потребами. Колектив навчального закладу підготував для студентів програму навчально-практичних занять. Вчитель-дефектолог Стукало У.В. познайомила студентів з особливостями навчально-виховного процесу в спеціальній школі. Студенти відвідали та проаналізували уроки трудового навчання (вчитель Давиденко Ю.В.), соціально-побутового орієнтування (вчитель Бабіч Г.П.); заняття практичного психолога Кушнірук Н.В. з арттерапії. Взяли участь у індивідуально-практичних заняттях з математики (вчитель Лісна Л.М.), української мови (учитель-дефектолог Олійник Н.І.), у роботі гуртка «Сім Я» (керівник гуртка Шокотько Л.Г.).
Такі практичні заняття допомагають студентам краще зрозуміти труднощі, з якими зустрічаються такі діти, набути досвід спілкування та допомоги.
Викладачі та студенти педколеджу вдячні педагогічному колективу спеціальної загальноосвітньої школи та директору Лукашовій Н.Ю. за співпрацю.

 

Фото Ани Бузулан.  Фото Ани Бузулан.  Фото Ани Бузулан.

Фото Ани Бузулан.  Фото Ани Бузулан.  Фото Ани Бузулан.

 


ГОРДІСТЬ КОЛЕДЖУ
У м. Кам’янське було проведено легкоатлетичний пробіг пам’яті К.Р. Патер-Розумовського 2018. Викладач фізичної культури нашого коледжу Дерев’янчук Микола Петрович взяв участь у пробігу на дистанції 12 000 метрів 

і посів І місце. 
Колектив коледжу пишається досягненнями та бажає наступних перемог!

Фото Ани Бузулан.  Фото Ани Бузулан.

 


БЕЗПЕКА ЛЮДИНИ – ЗАПОРУКА УСПІХУ ПЕДАГОГА
Саме з таким гаслом у коледжі з 10 по 19 квітня проходили заходи, спрямовані на поглиблення знань, умінь студентів, працівників у сфері питань цивільного захисту. 
Особливо важливим та актуальним для наших студентів є вміння в цей нелегкий час захистити себе та своїх майбутніх вихованців, учнів у разі будь-якої біди.
До участі були залучені всі студенти та працівники коледжу. Так, викладачем безпеки життєдіяльності було проведено міні-лекторій (серії передач) по радіотрансляційній мережі під рубрикою «Це повинен знати кожен», навчальне заняття з учасниками навчального процесу «Дії у надзвичайній ситуації». Викладач цивільного захисту продемонстрував навчальні фільми про правила евакуації під час виникнення надзвичайних ситуацій «Знати, щоб вижити». Організовано випуск стінгазет, брошур на тему: «Небезпечні ситуації». У бібліотеці коледжу запропоновано до перегляду виставку літератури на тему цивільного захисту. 
18 квітня у коледжі було проведено День цивільного захисту. Відповідно до плану заходів студентами, працівниками коледжу було відпрацьовано дії у надзвичайних ситуаціях: викид хлору та пожежа у навчальному закладі. Підсумки Дня цивільного захисту підведені на загальних зборах коледжу.
День цивільного захисту в коледжі проведений на належному рівні. Основні цілі та завдання Дня ЦЗ виконані. Усі передбачені планом заходи також виконано.
Бажаємо всім миру та здоров’я!

 

Фото Ани Бузулан.  Фото Ани Бузулан.  Фото Ани Бузулан.

  Фото Ани Бузулан.  Фото Ани Бузулан.  

 


КОНКУРС ЧИТЦІВ ПОЕТИЧНОГО СЛОВА "КРАСА ПРИРОДИ МОВОЮ ПОЕТІВ" 

19 квітня відбувся конкурс читців поетичного слова «Краса природи мовою поетів». Метою конкурсу було дати змогу обдарованим та талановитим студентам показати свої здібності, вміння передати зміст, почуття автора, виразно та емоційно продекламувати твори українських та зарубіжних поетів про природу. У конкурсі взяли студенти І-ІІІ курсів коледжу.
Присутні на заході, а також самі учасники конкурсу, отримали велике задоволення від усіх виступаючих. Розпочинав конкурс спеціально запрошений учасник Павло Капуста. На конкурс також була запрошена поетеса Ніна Фесенко, яка прочитала свої вірші про природу. 
Найприємнішій та несподіваній момент: вже під час роботи жури при визначені переможців, студенти що не реєструвались на участь у конкурсі приголомшили присутніх своїми несподівано чудовими виступами! Дякуємо Юлії Смелянець!
ПЕРЕМОГУ У КОНКУРСІ ЗДОБУЛИ:
І місце – Зубарева Л. (12 – ш);
ІІ місце – Головко П. (31-ш);
               - Бондар Ю. (12-ш);
ІІІ місце - Пилипенко Ю. (21-д);
            - Янушко А. (11 – ш.)
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

 

Фото Галины Тонких.

Фото Галины Тонких.  Фото Галины Тонких.  Фото Галины Тонких.

 

 


РОЗВИТОК І УДОСКОНАЛЕННЯ СУЧАСНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ В НАШИХ РУКАХ

19 квітня Жовтоводський педагогічний коледж долучився до освітнього проекту "Гранти в кожний коледж, технікум та професійне училище". Департамент освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації спільно з ГО "Рада молодих вчених Дніпропетровської області провели для педагоогічних працівників  І етап навчання "Освітні тренінги з грантрайтингу", що сприятиме залученню педагогічного персоналу до активної участі у написанні грантових проектів. Впевнені, що надана інформація від тренерів та молодих вчених забезпечить успішну реалізацію ідеї зі створення  молодіжного  центру на базі нашого коледжу.

   

 

 

 


ГРОМАДСЬКИЙ ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ
19 квітня відбувся громадський захист курсових робіт студентів 4 курсу спеціальності «Початкова освіта». Свої курсові роботи успішно захистили студенти Сільченко І., Ільковська Д., Павловська Д., Гаращенко Я. Під час захисту студенти довели, що володіють сучасними методами пошуку, обробки і використання інформації, методами науково - дослідної діяльності, мають власну педагогічну позицію. 

           Фото Ани Бузулан.  Фото Ани Бузулан.  Фото Ани Бузулан.

Фото Ани Бузулан.  Фото Ани Бузулан.  Фото Ани Бузулан.

 


УЧАСТЬ В ОЛІМПІАДІ ТА КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ ПРОЕКТІВ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

13 квітня студентка 11-Ш групи Ольшанська Анна взяла участь у ІІ (регіональному) турі олімпіади з іноземної мови в м.Кривий Ріг на базі Гірничого міського базового коледжу.
В цей же день студентка 12-Ш групи Жушман Тетяна взяла участь у конкурсі студентських проектів. ЇЇ проект на тему "My life- my rules" отримав перемогу в номінації "Досконала мова"

 

Фото Ани Бузулан.  Фото Ани Бузулан.  Фото Ани Бузулан.

 

 


РЕЗУЛЬТАТИ ПРОМІЖНОГО РЕЙТИНГУ УСПІШНОСТІ
05 квітня було проведено збори студентів за результатами проміжного рейтингу успішності груп за січень-березень 2017-2018 н.р. Завідувач відділення Гончарук Н.В. проаналізувала стан успішності і відвідування навчальних занять та оголосила групу-переможницю. Переможцем стала 301-Д група. Переможці отримали перехідний приз «Розумна сова».  

Фото Ани Бузулан. Фото Ани Бузулан. Фото Ани Бузулан.

 

 


СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ
04 квітня викладачі циклової комісії спеціальних дисциплін спеціальності «Початкова освіта» провели спільне засідання з вчителями початкових класів  КЗЗСО І-ІІІ ступеня № 3 Жовтоводської міської ради. На засіданні розв’язувались проблеми підготовки майбутніх вчителів початкових класів до роботи в умовах нової української школи.

Фото Ани Бузулан.  Фото Ани Бузулан.  Фото Ани Бузулан.

 


СМІХ ПОДОВЖУЄ ЖИТТЯ
Першоквітневі жарти дуже різноманітні й охоплюють широке коло як тих, хто жартує, так і тих, над ким жартують.       1 квітня в гуртожитку коледжу було проведено День гумору. Студенти взяли участь у конкурсах "Розсміши коміка", " Придумай смішну історію" та інших. Всі відвідувачі заходу отримали позитивний заряд та гарний настрій.

Фото Ани Бузулан. Фото Ани Бузулан.  Фото Ани Бузулан.

Фото Ани Бузулан. Фото Ани Бузулан. Фото Ани Бузулан.

Вхід на сайт
Пошук
ІНФОРМАЦІЯ
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz