Неділя, 24.09.2017, 21:16
Вітаю Вас Гість | RSS

                      КВНЗ "Жовтоводський педагогічний коледж" ДОР  

Меню сайту
Наше опитування
Чи бажаєте Ви навчатись у нашому училищі?
Всього відповідей: 1039
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини

 

ДЕНЬ ЗДОРОВЯ

14 вересня в нашому коледжі відбувся День здоров’я, присвячений Міжнародному дню студентського спорту в Україні. Всі студенти, викладачі та співробітники коледжу взяли участь у туристичному поході. Під час походу було проведено спортивні змагання, конкурси «Пугало», «Хто збере більше хмизу?», «Шашлик із листя».

Перемогу у спортивних змаганнях одержали:

І місце - 31-Ш група (керівник групи Кучик Н.Л.),

ІІ місце - 31-Д група (керівник групи Чайка І.В.),

ІІІ місце – 301-Д група (керівник групи Балицька Н.М).

У конкурсі флешмобів перемогла дружба, оскільки всі групи підготували чудові танці.

В загальнокомандному заліку перемогу одержали:

І місце - 301-Д група (керівник групи Балицька Н.М),

ІІ місце - 12-Ш група (керівник групи Касянчук Л.В.),

ІІІ місце - 31-Ш група (керівник групи Кучик Н.Л.).

Завершився День здоров’я приготуванням козацької каші, яку скуштували всі учасники походу.

    

    

 

 

 

 

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

 

ЛІТО – НАЙКРАЩИЙ ЧАС ДЛЯ САМОВДОСКОНАЛЕННЯ

Справедливість класичної аксіоми “Теорія живе практикою” підтвердили студенти третього курсу Жовтоводського педагогічного коледжу під час літньої педагогічної практики в дитячих закладах відпочинку у школах нашого міста. Адже педагогічна практика відіграє важливе значення у професійній підготовці вчителя.

Цього літа студентів педагогічного коледжу до співпраці запросили дитячі заклади відпочинку міста Жовтих Вод: «Дивосвіт» при комунальному закладі освіти навчально-виховному комплексі «Дивосвіт» із санаторними групами та класами; «Сузір’я» при комунальному закладі освіти середній загальноосвітній школі № 12; «Dream Land» при комунальному закладі освіти Жовтоводській гуманітарній гімназії ім. Лесі Українки.

В характеристиках, які надані студентам керівниками дитячих закладів відпочинку, відзначається вміння студентів налагоджувати педагогічно доцільні взаємовідносини суб’єктів виховного процесу, організовувати повноцінну життєдіяльність дитячого колективу, планувати та аналізувати свою діяльність. Робота багатьох студентів відзначена грамотами та подяками. Особливо слід відзначити високий рівень роботи студентів Ляшенко Анастасії, Большак Віталіни, Степанова Юрія, Сільченко Ірини, Васіної Ольги, Оберемок Анни, Гаращенко Руслани, Ткач Юлії, Давиденка Володимира, Гудименко Тетяни,

Кошель Маргарити.

Студенти засвідчили вміння втілювати теоретичні знання на практиці, спрямовуючи їх на організацію змістовного та цікавого відпочинку дітей. Сподіваємося, що досвід, набутий студентами в дитячих оздоровчих таборах, стане міцним фундаментом подальшого професійного зростання.

 

      

         

 

 

ДЕНЬ ПАМЯТІ ЖЕРТВ ТРАГЕДІЙ І ВІЙН

Прикро, що інколи сумні сторінки історії повторюються і мирне небо України накриває чорна хмара військового протистояння. 22 червня викладачі та студенти коледжу взяли участь у мітингу і поклали квіти до меморіалу слави загиблим воїнам. Такі заходи виховують у студентів почуття патріотизму, свідомого ставлення до історії та любові до рідного краю.

     

 

 

ВПЕВНЕНИЙ СТАРТ

Випускники почали складати найважливіші іспити, які перетворять їх у кваліфікованих спеціалістів з дошкільної та початкової освіти.

Державні екзамени – це хвилююча мить їхнього життя, проте випускники демонструють високий рівень теоретичної підготовки та сформованість компонентів педагогічної компетентності.

Вітаємо випускників та бажаємо успіхів у подальшій професійній діяльності.

    

 

ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

07 червня відбулися об’єктові тренування та навчання з цивільного захисту. Для працівників та учасників навчально-виховного процесу були підготовлені цікаві та пізнавальні інформаційні огляди про правила безпеки, яких слід дотримуватися в разі небезпеки.

    

    

 

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

01 червня традиційно відзначається всесвітній День захисту дітей. Студенти 21-ш групи під керівництвом викладача спеціальних дисциплін додаткової кваліфікації «Організатор позакласної виховної роботи» Кучик Н.Л. взяли активну участь у проведенні та організації свята для дітей нашого міста.

Працюючи волонтерами, вони продемонстрували достатній рівень професійної підготовки до проведення масових заходів з дітьми різного віку та отримали неоціненний досвід, який знадобиться у подальшому навчанні та практичній підготовці.

    

     

 

 

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

31 травня 2017 року пролунав останній дзвоник для випускників нашого коледжу. Це свято назавжди їм запам’ятається. Сум і радість можна було побачити в очах випускників. Свято останнього дзвоника стало прощальним етапом перед складанням державних іспитів та отриманням дипломів.

    

    

  

 

 

 

НАЙКРАЩІ СПОРТСМЕНИ

31 травня 2017 року проходила спартакіада міста Кривого Рогу з легкої атлетики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації. У ній приймали участь наші спортсмени: Волошина Марина (21-ш група), Гливенко Наталія (21-ш група), Іщенко Ганна (21-Ш група) та Самофал Анастасія (41-Ш група), яких підготував викладач-тренер Дерев’янчук М.П. Дівчата продемонстрували відмінну спортивну підготовку та посіли призові місця. В результаті чого наша команда посіла перше загальнокомандне місце серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

Вітаємо наших призерів і бажаємо нових перемог!

     

 

     

 

 

 

 

МИЛОСЕРДЯ В НАШИХ СЕРЦЯХ

Патріотичне   виховання – це один з пріоритетних напрямків роботи нашого коледжу. Студенти вокального ансамблю «Лілея» (керівник Ольга Шарова) є активними учасниками пісенних фестивалів, концертів в нашому місті. 16 травня відбувся благодійний концерт для воїнів АТО та їх сімей. Ансамбль презентував нові пісні «Квітка» і «Вишиваночка», від яких глядачі отримати задоволення та гарні емоції.

Традиція брати участь в акціях милосердя, волонтерській роботі виховує у студентів коледжу почуття доброти, співпереживання та любові.

 

 

ДЕНЬ ЄВРОПИ

13 травня 2017р. у Центрі дитячої творчості відбувся міський захід до Дня Європи. Студенти спеціальності «Початкова освіта» з додатковою кваліфікацією «Вчитель іноземної мови в початкових класах» представили інтерактивну презентацію та виставку «Мандруємо країнами Європи», присвячені одній з європейських країн – Ірландії.

Студенти разом з викладачами іноземної мови Пожималовою І.А., Івановою Д.А., Дениско Т.Л. та Пашкевич О.В. підготували фотозону для гостей заходу, проводили пізнавальні ігри з дітьми, малювали та виготовляли символи країни, яку представляли. Пісні англійською мовою та музичний супровід викладача Пашкевич О.В. піднімали настрій всім присутнім.
Студенти спеціальності «Дошкільна освіта» під керівництвом Оксамитної Л.А. підготували ігрову програму для дітей "Ми - європейці!"

Всі присутні отримали позитивні емоції та гарний настрій, а усмішки дітей були найкращою нагородою за проведену роботу по підготовці, організації та проведенні презентації.

    

    

    

 

ТРАВНЕВИЙ ДЕНЬ ЗДОРОВЯ «ДРУЖНЯ РОДИНА»

О спорт, о спорт! Це просто клас!

Дружіть із ним завжди.

Здоровя, юність, силу дасть

І творчої снаги.

 

З метою подальшого залучення студентів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя, визначення рівня фізичної підготовленості студентів в рамках щорічного травневого Дня здоров’я 11 травня було проведено в коледжі спортивне свято «Дружня родина».

У програмі свята були визначені переможці із різних видів спорту та цікавих, творчих конкурсів. В конкурсі «Винахідники» перемогли студенти 21-Д групи, вони показали свою креативність та фантазію. А в конкурсі «Пісенний аукціон» студенти продемонстрували голосистість, емоційність та виразність у виконанні туристичних пісень, пісень про дружбу та веселі українські пісні. Пісенними виявилися студенти 11-Д групи. Переможцями спортивного свята стали першокурсники 11-Ш групи. Родзинкою свята стала «Каша для дружньої родини від Миколи Деревянчука, який любить Україну».

Смачну кашу готували з любов’ю студенти Кучмістенко Олексій, Старко Тарас, Пузанов Віталій.

Дякуємо організаторам свята: керівнику фізичного виховання коледжу Дерев’янчуку М.П., культорганізатору Шаровій О.М., інженеру з охорони праці Сердюку Д.В., голові профспілкового комітету Іщенко Л.А., керівнику 41-ш групи Тиндик К.П.

Бажаємо всім міцного здоровя!

    

    

    

    

 

 

 

КОНКУРС «ЕНЕЇДА»

29 квітня 2017р. вже четвертий рік поспіль у м. Жовті Води проводиться конкурс для молоді міста «Енеїда». Вперше студенти Жовтоводського педагогічного коледжу прийняли участь у цьому заході. Команду коледжу «Відвага» представили студенти 21-Ш групи – Волошина Марина та Труш Анастасія, 31-Ш групи – Давиденко Володимир та Ткач Юлія, 11-Ш групи – Мазуренко Олег. Учасники п’яти команд продемонстрували свою спритність, силу, знання української історії, літератури, народних звичаїв та традицій. У конкурсі наставників команд прийняв участь батько студента 11-Ш групи Мазуренка Олега –

Мазуренко Олександр Леонідович.

За підсумками конкурсу перемогу здобули наші студенти. Переможців нагородили цінними подарунками: грамотою, пам’ятним сувеніром та смачним короваєм.

Змагання пройшли весело. Учасники і глядачі отримали задоволення від конкурсу.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

 

     

      

 

 

ВШАНУВАННЯ ПАМЯТІ РІЧНИЦІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

25 квітня напередодні 31 річниці Чорнобильської трагедії у 21-ш групі пройшла відкрита виховна година на тему «Чорнобиль. У призмі часу». Перша частина заходу «Чорнобиль до трагедії» була присвячена історії виникнення Чорнобильської АЕС та міста Прип’ять, їх розвитку до подій 26 квітня 1986 року. В другій частині «Чорнобиль після аварії» студенти ознайомились з руйнівними наслідками вибуху на АЕС, подвигом героїв, які поклали на вівтар власне життя заради нашого майбутнього. Під час проведення заходу студентам презентували книги С.Алексієвич «Чорнобильська молитва»» та Л.Сироти «Припятский синдром», а також авторську пісню (сл.Черкес Г., муз. Шарової О.М.) «Чорнобильська зона» у виконанні вокального ансамблю «Лілея». Захід пройшов у теплій атмосфері з усвідомленням, що патріотизм – це пам'ять про трагічні сторінки в історії України. 26 квітня студенти цієї групи та викладачі коледжу взяли участь у мітингу та покладанні квітів до меморіалу «Слави».

      

        

 

 

 

ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ

25 квітня 2017 року відбувся захист курсових робіт студентів-випускників спеціальності 5.01010201 «Початкова освіта». Випускники продемонстрували високий рівень підготовки, глибоке розуміння обраних тем та результати своїх досліджень, проведених під час проходження переддипломної педагогічної практики. Матеріали курсових робіт та додатки можуть бути використані студентами у подальшій педагогічній діяльності.

     

       

 

 

ГРОМАДСЬКИЙ ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ

20 квітня у читальному залі бібліотеки відбувся громадський захист курсових робіт

студентів 41-ш групи Аносової І., Лозівської А. та 42-ш групи  Процько О., Шевчук П. Студенти продемонстрували знання методологічних принципів та правил наукового пізнання, вміння застосовувати їх під час вирішення педагогічних завдань. Рівень сформованості загальних та професійних компетенцій студентів довели такі показники: науковий рівень цих навчальних завдань, грамотність викладення матеріалу, правильність оформлення, вміння студентів в процесі захисту обґрунтувати і довести правомірність наведених у роботі тверджень.

          

      

 

 

 

ЧИСТОFEST

Не дивлячись на дощ та похмуру погоду, наш дружній колектив з ентузіазмом прийняли участь у проекті Молодіжної ради Жовтоводської міської ради «Зроби місто чистим. ЧистоFEST». Технічний персонал у суботу 8 квітня 2017 року займався благоустроєм території коледжу, викладачі працювали на території вул. І. Франка, студентський колектив працював у Дитячому парку, покращуючи місця відпочинку для маленьких діточок нашого міста.

Частина студентів під керівництвом викладача хореографії Оксамитної Л.А. організували дозвілля дітей у парку, батьки яких прийняли участь у прибиранні території. Решта студентів, разом з завідуючою відділення Капустою Т.В. та практичним психологом Грицайовою О.С. прибирали сміття на території Дитячого парку.

Попрацювали на славу всім дружнім колективом.

                

 

          

 

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

5.04.2017року відбувся ІІ тур регіональної інтернет-олімпіади з англійської мови педагогічних навчальних закладів початкового рівня вищої освіти Південного регіону України.

Студенти нашого коледжу посіли призові місця.

І місце – Лозівська А. О.(41-ш), викладач Дениско Т.Л.

І місце - Аносова І. В. (41-ш), викладач Дениско Т.Л.

І командне місце

серед навчальних закладів Південного регіону. 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz