Середа, 19.02.2020, 14:35
Вітаю Вас Гість | RSS
      

Меню сайту
Наше опитування
Чи бажаєте Ви навчатись у нашому коледжі?
Всього відповідей: 1201
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
usatenkoanna

Новини

 


ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

День Соборності України – свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту воз’єднання Української Народної Республіки й Західно - Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 рок.
Тривалий час українські землі були розділені кордонами двох імперій. Однак українці мріяли про єдність та власну державу. Акт Злуки об’єднував українські землі в єдину державу – соборну (об’єднану) Україну. На честь цих подій 22 січня відзначається День Соборності України.
З нагоди цієї дати бібліотекою оформлено книжкову виставку «Важлива віха в історії України».

    

 

 

 

Щорічний фестиваль "Піснею повниться душа" зібрав творчі колективи міста з нагоди Дня Cоборності України. Вокальний ансамбль "Лілея" підготував чудовий виступ. Поповнення колективу першокурсниками принесло в новому році першу нагороду. Наші красуні зачарували глядачів своїм співом та отримали шквал оплесків.

 

        

                              

 

    


І ЗНОВУ ПЕРЕМОГА

Вітаємо Гарькаву Катерину, студентку 12-ш групи, з черговою перемогою на змаганнях. 13 січня у м. Дніпро відбувся чемпіонат області з боротьби дзюдо, де Катя посіла 2 місце. Бажаємо нових перемог!

 

  

 


НОВОРІЧНЕ СВЯТО


ШАНУЄМО ТРАДИЦІЇ НАШОГО НАРОДУ

13 грудня в гуртожитку нашого коледжу відбувся святковий захід з нагоди дня Святого Андрія Первозванного. На свято було запрошено колектив «Знахідка», який продемонстрував студентам українські народні обрядові пісні. Вихователь гуртожитку познайомив з українськими традиціями та обрядами з метою їх збереження для майбутніх поколінь та подальшого використання у педагогічній діяльності.

 

    

    

 


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

День прав людини – міжнародне свято, що відзначається 10 грудня за пропозицією Генеральної асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році.

В коледжі уже стало традицією проводити декаду правових знань. Впродовж декади проводяться різноманітні інформаційно-виховні заходи.

Бібліотекою коледжу організовано відкритий перегляд літератури «Закон і право у твоєму житті», який презентує навчальну літературу та нормативні документи з правових знань. Мета виставки ознайомити користувачів із низкою основоположних принципів у сфері прав людини і громадянина та такими документами як, Загальна декларація прав людини, Конвенція про права дитини і Конституція України. Крім виставки матеріали з правових знань відображені в картотеках та каталогах, в тому числі і електронних.

Книжковий фонд бібліотеки коледжу має достатню кількість правової літератури і може глибоко розкрити тему реферату, контрольної або курсової роботи з правознавства; завдяки Законам і Кодексам вирішити особисті правові питання.

 

        

               

 


 


ЗУПИНИМО СНІД РАЗОМ

1 грудняВсесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту. Цей день служить нагадуванням про необхідність зупинити глобальне поширення епідемії ВІЛ/СНІДу. Україна наразі залишається країною з високим рівнем поширення ВІЛ-інфекції. Жовтоводський педагогічний коледж долучився до цієї акції. Впродовж дня практичний психолог Грицайова Ольга Сергіївна розповіла міфи та факти про ВІЛ та СНІД. Студентам було роздано засоби контрацепції та тести на визначення вагітності, в рамках проведення акції було організовано виставку малюнків на дану тему, студенти приєдналися до молодіжного флешмобу «Червону стрічку носять небайдужі».

        

       

 


НОВИНИ З ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

Студентка 31-ш групи спеціальності «Початкова освіта» Неклеса Руслана провела відкриту виховну годину під керівництвом викладача циклової комісії спеціальних дисциплін Грицайової Ольги Сергіївни на тему «Активний відпочинок. Мандрівка до острова здоров’я». Метою заняття було навчити дітей здоровому способу життя, дбати про власне здоров’я, правильно формувати фізично і морально здорових, сильних та усебічно розвинених особистостей. Практикантка залучила дітей до участі в різноманітних заходах, розвивала словниковий запас, уяву учнів, виховувала інтерес до здорового способу життя.

 

    

 

 

 


СУМНІ СТОРІНКИ НАШОЇ ІСТОРІЇ

25 листопада викладачі та студенти коледжу взяли участь у заходах щодо вшанування пам’яті загиблих жертв Голодомору в Україні. Такі заходи виховують у студентів почуття патріотизму, свідомого ставлення до історії та любові до рідного краю.

 

  

 

   

 


З ДНЕМ СТУДЕНТА

 

 

 

 

 


ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

До Дня Гідності та Свободи в педагогічному коледжі було проведено такі заходи:

бібліотекарями було організовано книжкову виставку «Герої нашого часу», яка проілюструвала події 2013 року очима сучасних літераторів;

керівники груп організували і провели виховні заходи на тему «Революція Гідності та Свободи»;

студентське самоврядування підготувало радіогазету до Дня Гідності та Свободи;

студенти 3 курсу спеціальності «Початкова освіта» з нагоди цієї дати провели виховні години для учнів початкових класів;

    

студенти коледжу взяли участь у міському Мітингу до Дня Гідності та Свободи

     


В ГОСТЯХ У ОСЕНІ

На заняттях з методики ознайомлення дітей з природою майбутні вихователі вчаться створювати неперевершені образи, які можна ефективно використати в навчанні і розвитку дошкільнят через зміст природного матеріалу.

Варіанти створення аксесуарів з дарунків осені різноманітні.

 

              

 

    

 


ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ПИСЕМНОСТІ

 

Уже традиційно на початку листопада в Жовтоводському педагогічному коледжі урочисто проходить тиждень української мови, приурочений до Дня української писемності та мови. Цього року програма предметного тижня була насиченою, як завжди.

Викладачі української мови та літератури не тільки бездоганно підготувалися до тижня, але й проявили творчу ініціативу, залучили до активної участі як студентів, так і викладачів.

У День української писемності та мови – 9 листопада студенти та викладачі взяли участь у радіодиктанті національної єдності. Текст читав доцент Київського університету імені Бориса Гринченка, автор підручників і посібників із української мови Олександр Авраменко.

 

        

 

 

Інформування студентів було проведено у формі прес-конференції «Мова як генетичний код народу», яку підготувала і провела Пожималова І.А. Студенти виступили із власними дослідженнями, в яких розповіли про історію виникнення мови, письма тощо.

 

 

    

 

    

      

 

Під час проведення тижня рідної мови були проведені змістовні, пізнавальні та цікаві заходи:

Конкурс знавців української мови імені П.Яцика;

Мовно-літературний конкурс студентської та учнівської молоді імені Т.Г.Шевченка;

Усний журнал «Від Нестора Літописця до ХХI століття»

Конкурс на написання каліграм.

 

 

 

Заочна подорож «Літописними стежками».

 

 

Для студентів випускних груп викладач Коваленко Т.В. провела семінар-практикум «Правильне резюме-перший крок до успіху».

 

     

 

07 листопада 2017 року відбувся конкурс декламаторів «Мовою віршів малюємо осінь. При оцінюванні враховувалась артистичність, виразність декламування, вміння передати настрій твору. Кращими читцями стали студенти: Смілянець Ю., Гарькава К., Ляпко А., Іщенко А., Сьомка В.

    

    

В рамках проведення тижня української мови були оформлені стіннівки до Дня української мови і писемності та книжкові виставки «Моя рідна мова».

 

 

Проведені заходи дали студентам можливість виявити свої творчі та інтелектуальні здібності, сприяли патріотичному та естетичному вихованню.

Найактивніші учасники отримали грамоти за участь у проведенні тижня української мови.

 

 


ВІДКРИТА ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА

08 листопада на базі загальноосвітньої школи №3 було проведено відкриту педагогічну практику. Керівник педагогічної практики Шарова О.М. підготувала студентку 41-Ш групи Васіну Ольгу до проведення інтегрованого уроку з музичного мистецтва.

На уроці було використано активні та інтерактивні методи навчання. Студентка-практикантка вчила дітей сприймати музику через колір, штрих, лінію, познайомила з різними видами виконання музичних творів. Урок пройшов цікаво. Вдало використано інтегративний підхід.

Урок відповідав вимогам нової української школи.

    

     

             

 


МІС ГУРТОЖИТОК

07 листопада в студентському гуртожитку коледжу відбулося свято «Міс гуртожиток», в якому брали участь усі бажаючі проявити себе. Студентки спочатку представили себе, потім продемонстрували свої кулінарні здібності, таланти та взяли участь у конкурсі дефіле.

Перемогу отримала студентка 11-д групи Зубарєва Любов. Кожна учасниця не залишилася без уваги і отримала номінацію, яка їй пасує. Вітаємо!!!

     

     

 


Я БУДУ ВЧИТЕЛЕМ З ДОШКІЛЬНОГО ВИХОВАННЯ

02 листопада було проведено виховний захід «Я буду вчителем з дошкільного виховання», метою якого було вивчення досвіду роботи випускників коледжу. Студенти виконали багато цікавих дослідницьких завдань в стилі журналістського розслідування та підготували відео репортаж з педагогічної практики. Присутні ознайомилися із життєвим шляхом та професійним зростанням випускників, які працюють в ДНЗ нашого міста.

Студенти 301-д групи, які є представниками педагогічних династій, поділилися своїми спогадами, як робота їхніх рідних вплинула на вибір майбутньої професії.

Студенти мали можливість ознайомитись з особливостями професійної діяльності керівника музичного виховання, логопеда, організатора образотворчої діяльності, керівника фізичного виховання у ДНЗ.

    

   

 


ПЕРШІСТЬ КОЛЕДЖУ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

З першого листопада в нашому закладі проводиться першість коледжу з настільного тенісу, в якому беруть участь кращі тенісисти всіх груп.

Після двох днів змагань лідерами є спортсмени 31-д групи. Бажаємо успіху та перемоги всім учасникам змагання.

    

 


КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ

31 жовтня 2017 року відбувся регіональний етап Конкурсу творчих студентських робіт з основ правознавства на тему «Торгівля людьми: міфи та реальність» серед студентів коледжів та технікумів Північного регіону м. Кривий Ріг та м. Жовті Води.

Вітаємо Карпухіну Дарину, студентку 31-Ш групи, яка посіла ІІ місце в номінації «Кращі студентські роботи з соціально-правової реклами». Дарина привернула увагу учасників конкурсу до проблеми прав дітей та інформаційно-комунікативних технологій, як способу втягування дітей до ситуації торгівлі дітьми.

Успішно виступили на конкурсі студенти 31-Ш групи Поліна Головко «Правові аспекти заборони торгівлі людьми» в номінації «Кращі студентські текстові матеріали» і Анастасія Труш «Спробую розвінчати міфи про торгівлю людьми» в номінації «Кращі студентські відеоматеріали». Їх виступи журі відзначило грамотами. Керівник проекту, викладач основ правознавства Миргородська Л.Г.

Побажаємо конкурсантам нових творчих досягнень у

пошуково-дослідницькій роботі.

 

     

  


НАША ГОРДІСТЬ

28 – 29 жовтня у м. Бельці (Молдова) проходив чемпіонат Європи з боротьби сумо, в якому брала участь студентка 12-ш групи Гарькава Катерина та посіла І місце. Вітаємо нашу студентку з перемогою та гордим званням чемпіонка Європи. Бажаємо успіхів і перемог у подальших змаганнях!


ВІДКРИТЕ ІНТЕРАКТИВНЕ ЗАНЯТТЯ

24 жовтня викладач БЖД Капуста Т.В. провела відкрите інтерактивне заняття зі студентами спеціальності 012 «Дошкільна освіта» у 201-д групі на тему «Небезпека електричного струму».

Під час семінарського заняття студенти систематизували і поглибили знання з електробезпеки, узагальнили основні терміни та поняття, опрацювали нормативно-правову базу.

Студенти розв’язували ситуаційні задачі, пов’язані з дошкільними розкладами, працюючи у групах та індивідуально, досліджували відеоматеріали, аналізували помилки, переглядали мультфільми.

Фізоргом групи була проведена цікава фізкультхвилинка.

Впродовж всього заняття викладач формувала професійні якості майбутніх вихователів.

      

    

 

 

 


ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

На виконання Указу Президента  України «Про День захисника України» від 14 жовтня 2014 року № 806, Постанови Верховної Ради України «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2017 році» в нашому педагогічному коледжі проведено низку заходів.

До Дня Захисника України організовано книжкову виставку  «Гордість і душа держави, ії надія і оберіг». Це свято пам’яті про наших гордих предків, які вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави, свято вшанування козацької доблесті та звитяги, свято вдячності ветеранам Другої світової. І, нарешті, це день усіх тих, хто поклав своє життя на Сході країни в ім’я суверенності та єдності нашої держави.

      

 

9 жовтня у нашому коледжі відбувся Покровський ярмарок. Студенти з задоволенням взяли у ньому участь. Кожна група виставила на продаж різні товари: солодощі та сувеніри, виготовлені власноруч. Товари були на різний смак, тому ніхто з присутніх не залишився без покупки.

  

 

12 жовтня проведено спортивно-масовий захід «За Україну, її волю, за честь і долю – за народ». Під час заходу було проведено спортивні змагання та конкурси. Студенти проявили спритність, витривалість та рішучість.

     

    

 

 


 

Вхід на сайт
Пошук
ІНФОРМАЦІЯ
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz