Вівторок, 21.11.2017, 06:33
Вітаю Вас Гість | RSS

                      КВНЗ "Жовтоводський педагогічний коледж" ДОР  

Меню сайту
Наше опитування
Чи бажаєте Ви навчатись у нашому училищі?
Всього відповідей: 1047
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини

В ГОСТЯХ У ОСЕНІ

На заняттях з методики ознайомлення дітей з природою майбутні вихователі вчаться створювати неперевершені образи, які можна ефективно використати в навчанні і розвитку дошкільнят через зміст природного матеріалу.

Варіанти створення аксесуарів з дарунків осені різноманітні.

 

              

 

    

 


ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ПИСЕМНОСТІ

 

Уже традиційно на початку листопада в Жовтоводському педагогічному коледжі урочисто проходить тиждень української мови, приурочений до Дня української писемності та мови. Цього року програма предметного тижня була насиченою, як завжди.

Викладачі української мови та літератури не тільки бездоганно підготувалися до тижня, але й проявили творчу ініціативу, залучили до активної участі як студентів, так і викладачів.

У День української писемності та мови – 9 листопада студенти та викладачі взяли участь у радіодиктанті національної єдності. Текст читав доцент Київського університету імені Бориса Гринченка, автор підручників і посібників із української мови Олександр Авраменко.

 

        

 

 

Інформування студентів було проведено у формі прес-конференції «Мова як генетичний код народу», яку підготувала і провела Пожималова І.А. Студенти виступили із власними дослідженнями, в яких розповіли про історію виникнення мови, письма тощо.

 

 

    

 

    

      

 

Під час проведення тижня рідної мови були проведені змістовні, пізнавальні та цікаві заходи:

Конкурс знавців української мови імені П.Яцика;

Мовно-літературний конкурс студентської та учнівської молоді імені Т.Г.Шевченка;

Усний журнал «Від Нестора Літописця до ХХI століття»

Конкурс на написання каліграм.

 

 

 

Заочна подорож «Літописними стежками».

 

 

Для студентів випускних груп викладач Коваленко Т.В. провела семінар-практикум «Правильне резюме-перший крок до успіху».

 

     

 

07 листопада 2017 року відбувся конкурс декламаторів «Мовою віршів малюємо осінь. При оцінюванні враховувалась артистичність, виразність декламування, вміння передати настрій твору. Кращими читцями стали студенти: Смілянець Ю., Гарькава К., Ляпко А., Іщенко А., Сьомка В.

    

    

В рамках проведення тижня української мови були оформлені стіннівки до Дня української мови і писемності та книжкові виставки «Моя рідна мова».

 

 

Проведені заходи дали студентам можливість виявити свої творчі та інтелектуальні здібності, сприяли патріотичному та естетичному вихованню.

Найактивніші учасники отримали грамоти за участь у проведенні тижня української мови.

 

 


ВІДКРИТА ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА

08 листопада на базі загальноосвітньої школи №3 було проведено відкриту педагогічну практику. Керівник педагогічної практики Шарова О.М. підготувала студентку 41-Ш групи Васіну Ольгу до проведення інтегрованого уроку з музичного мистецтва.

На уроці було використано активні та інтерактивні методи навчання. Студентка-практикантка вчила дітей сприймати музику через колір, штрих, лінію, познайомила з різними видами виконання музичних творів. Урок пройшов цікаво. Вдало використано інтегративний підхід.

Урок відповідав вимогам нової української школи.

    

     

             

 


МІС ГУРТОЖИТОК

07 листопада в студентському гуртожитку коледжу відбулося свято «Міс гуртожиток», в якому брали участь усі бажаючі проявити себе. Студентки спочатку представили себе, потім продемонстрували свої кулінарні здібності, таланти та взяли участь у конкурсі дефіле.

Перемогу отримала студентка 11-д групи Зубарєва Любов. Кожна учасниця не залишилася без уваги і отримала номінацію, яка їй пасує. Вітаємо!!!

     

     

 


Я БУДУ ВЧИТЕЛЕМ З ДОШКІЛЬНОГО ВИХОВАННЯ

02 листопада було проведено виховний захід «Я буду вчителем з дошкільного виховання», метою якого було вивчення досвіду роботи випускників коледжу. Студенти виконали багато цікавих дослідницьких завдань в стилі журналістського розслідування та підготували відео репортаж з педагогічної практики. Присутні ознайомилися із життєвим шляхом та професійним зростанням випускників, які працюють в ДНЗ нашого міста.

Студенти 301-д групи, які є представниками педагогічних династій, поділилися своїми спогадами, як робота їхніх рідних вплинула на вибір майбутньої професії.

Студенти мали можливість ознайомитись з особливостями професійної діяльності керівника музичного виховання, логопеда, організатора образотворчої діяльності, керівника фізичного виховання у ДНЗ.

    

   

 


ПЕРШІСТЬ КОЛЕДЖУ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

З першого листопада в нашому закладі проводиться першість коледжу з настільного тенісу, в якому беруть участь кращі тенісисти всіх груп.

Після двох днів змагань лідерами є спортсмени 31-д групи. Бажаємо успіху та перемоги всім учасникам змагання.

    

 


НАША ГОРДІСТЬ

28 – 29 жовтня у м. Бельці (Молдова) проходив чемпіонат Європи з боротьби сумо, в якому брала участь студентка 12-ш групи Гарькава Катерина та посіла І місце. Вітаємо нашу студентку з перемогою та гордим званням чемпіонка Європи. Бажаємо успіхів і перемог у подальших змаганнях!


ВІДКРИТЕ ІНТЕРАКТИВНЕ ЗАНЯТТЯ

24 жовтня викладач БЖД Капуста Т.В. провела відкрите інтерактивне заняття зі студентами спеціальності 012 «Дошкільна освіта» у 201-д групі на тему «Небезпека електричного струму».

Під час семінарського заняття студенти систематизували і поглибили знання з електробезпеки, узагальнили основні терміни та поняття, опрацювали нормативно-правову базу.

Студенти розв’язували ситуаційні задачі, пов’язані з дошкільними розкладами, працюючи у групах та індивідуально, досліджували відеоматеріали, аналізували помилки, переглядали мультфільми.

Фізоргом групи була проведена цікава фізкультхвилинка.

Впродовж всього заняття викладач формувала професійні якості майбутніх вихователів.

      

    

 

 

 


ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

На виконання Указу Президента  України «Про День захисника України» від 14 жовтня 2014 року № 806, Постанови Верховної Ради України «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2017 році» в нашому педагогічному коледжі проведено низку заходів.

До Дня Захисника України організовано книжкову виставку  «Гордість і душа держави, ії надія і оберіг». Це свято пам’яті про наших гордих предків, які вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави, свято вшанування козацької доблесті та звитяги, свято вдячності ветеранам Другої світової. І, нарешті, це день усіх тих, хто поклав своє життя на Сході країни в ім’я суверенності та єдності нашої держави.

      

 

9 жовтня у нашому коледжі відбувся Покровський ярмарок. Студенти з задоволенням взяли у ньому участь. Кожна група виставила на продаж різні товари: солодощі та сувеніри, виготовлені власноруч. Товари були на різний смак, тому ніхто з присутніх не залишився без покупки.

  

 

12 жовтня проведено спортивно-масовий захід «За Україну, її волю, за честь і долю – за народ». Під час заходу було проведено спортивні змагання та конкурси. Студенти проявили спритність, витривалість та рішучість.

     

    

 

13 жовтня студенти коледжу підготували та провели радіогазету під гаслом «Відповідь нескореного народу». Слухачі мали змогу познайомитися з історичною довідкою про УПА, яка зробила значний внесок у боротьбу за незалежність нашої держави, формування національної самосвідомості Українського народу, продовжила його військові та державотворчі традиції.

У цей же день було організовано перегляд відеороликів, фрагментів відеофільмів «Нездоланність українців – гідність держави» для студентів коледжу.

14 жовтня студенти взяли участь у міському заході до Дня захисника України, який відбувся у приміщенні ЦНТКіД «СхідГЗК».


"НЕВМИРУЩЕ ДИВО ВИШИВКИ"

5 жовтня бібліотекою коледжу було проведено народознавче свято «Невмируще диво вишивки». Метою заходу було ознайомити студентів з талановитими майстринями, закоханими в мистецтво художньої вишивки.
Впродовж свята про своє захоплення вишивкою розповідали чудові майстрині нашого міста І.Серба, І. Голодінська, викладач коледжу І.Пожималова.
В основу заходу була покладена мета: поспілкуватись з людьми, які обожнюють вишивку, які закохані у вишивання, а також з тими хто зберігає вишиті у різний час речі, як родинні реліквії. Студенти познайомились з традиціями та обрядами під час яких, використовувались вишиті речі, дізнались багато про сучасну вишивку.
На розгорнутій виставці –експозиції були представлені неймовірно красиві роботи директора коледжу С.Канівець, викладачів І.Пожімалової, Н.Гончарук, Е.Єсипенко, випускниці коледжу Т.Софонової.
Справжньою красою овіяло присутніх дефіле найкрасивіших вишиванок.
За тематикою заходу у виконанні ансамблю «Лілея» (керівник О.Шарова) була виконана пісня «Вишиваночка».
Усі присутні на заході погодились неодмінно не лише зберігати а й примножувати вишивку, як вид художньо декоративного мистецтва.

      

 

      

 


ФЛЕШМОБ "ВЧИТЕЛЬ, ЯКИЙ ЗМІНИВ МОЄ ЖИТТЯ"

05 жовтня студенти 31-Ш групи спеціальності "Початкова освіта" взяли участь у флешмобі з нагоди Всесвітнього Дня Вчителя.

    

 

 


НАШІ СТУДЕНТИ – КРАЩІ СПОРТСМЕНИ МІСТА

27 вересня на базі спортивного комплексу ДП Схід ГЗК відбулися змагання з легкої атлетики в рамках Спартакіади міста серед вищих навчальних закладів.

Наш коледж був представлений найбільшою кількістю учасників змагань.

Змагання проводилися серед юнаків та дівчат. Спортсмени змагалися в бігові на дистанціях 100 м, 400 м (дівчата), 800 м (юнаки), в метанні гранати та естафеті 4 x 100 м.

На дистанції 100 м серед дівчат Юлія Коновалюк посіла 2 місце, а Марина Волошина 3 місце.

У забігу на дистанції 400 м серед дівчат весь п'єдестал пошани був зайнятий нашими спортсменами. 3 місце зайняла Наталія Гливенко, 2 місце –

Ганна Іщенко, а перемогу отримала Марина Волошина.

В метанні гранати Ганна Іщенко посіла 3 місце.

Заключним видом змагань була естафета 4x100м серед дівчат. Наші дівчата виступали двома командами. Переконливу перемогу отримала перша команда, в якій змагалися Юлія Коновалюк, Ганна Іщенко, Ніна Парасочка та Марина Волошина. Друге місце в естафеті зайняла друга команда нашого коледжу в складі: Тетяна Артеменко, Анастасія Олійник, Антоніна Циганок та Наталія Гливенко.

В загальнокомандному заліку наша команда посіла перше місце.

Вітаємо учасників, призерів та чемпіонів цих змагань з успішним виступом.

     

       

 


ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Педагогічний коледж святковим концертом, щирими побажаннями та квітами зустрів професійне свято - День працівників освіти.

Директор коледжу Канівець С.С. оголосила нагороди викладачам від Запорізького базового педагогічного коледжу, студенти привітали ветеранів педагогічної праці теплими словами і гарною піснею у виконанні вокального ансамблю «Лілея»

    

    

 

 


СВЯТО ДЛЯ МАЛЕЧІ

21 вересня студенти та викладачі циклової комісії «Початкова освіта» та керівник образотворчого мистецтва завітали в ДНЗ № 15 «Барвінок» з приємним сюрпризом з нагоди Всесвітнього Дня миру. Цікава програма, ігри, пісні, хороводи, розважили дошкільнят і навчили основним цінностям життя: сім’я, тато, мама, мир.

 

 


ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА

21-22 вересня в коледжі відбулися загальні збори присвячені темі «Пожежна безпека». Інженер з охорони праці Лисаненко Поліна Петрівна познайомилася зі студентами і викладачами та нагадала основні правила поведінки при пожежі.

На заході був присутній провідний інспектор Жовтоводського міського відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області Передерій Олександр Григорович, який розповів присутнім правила користування вогнегасником та наочно показав їх використання.

Також були проведені об’єктові протипожежні тренування евакуації студентів та викладачів.

    

 

 


ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ СТУДЕНТІВ

21 вересня в актовій залі коледжу відбулися загальні збори студентів, під час яких було підведено підсумки роботи студентів у ІІ півріччі 2016-2017н.р. та відзначено грамотою і символом СОВОЮ переможців конкурсу «Краща група коледжу» - студентів 41-Ш групи.

Вітаємо переможців! Так тримати! А всім іншим групам бажаємо наслідувати кращих!

Також студентам коледжу було запропоновано обрати собі гурток для розвитку власних талантів. Цього року для наших студентів працюватимуть такі гуртки:

  • ансамбль вокального співу «Лілея»;
  • вокальний гурток сольного співу «Хфактор» (керівник Шарова О.М.);
  • танцювальний гурток українського танцю «Калиновий цвіт» (керівник Оксамитна Л.А.);
  • гурток образотворчого мистецтва «Експресія» (керівник Тиндик К.П.);
  • секція легкої атлетики (керівник Дерев’янчук М.П.);
  • Гурток «Студентське телебачення Prime Media» (керівник Грицайова О.С.).

Група кожного гуртка складається з 15 студентів, тож поспішіть і протягом наступного тижня запишіться у відповідних керівників в один з гуртків. Крім того, не забувайте про міські гуртки в Палаці культури і Центрі дитячої творчості.

 

    

 


ДЕНЬ ЗДОРОВЯ

14 вересня в нашому коледжі відбувся День здоров’я, присвячений Міжнародному дню студентського спорту в Україні. Всі студенти, викладачі та співробітники коледжу взяли участь у туристичному поході. Під час походу було проведено спортивні змагання, конкурси «Пугало», «Хто збере більше хмизу?», «Шашлик із листя».

Перемогу у спортивних змаганнях одержали:

І місце - 31-Ш група (керівник групи Кучик Н.Л.),

ІІ місце - 31-Д група (керівник групи Чайка І.В.),

ІІІ місце – 301-Д група (керівник групи Балицька Н.М).

У конкурсі флешмобів перемогла дружба, оскільки всі групи підготували чудові танці.

В загальнокомандному заліку перемогу одержали:

І місце - 301-Д група (керівник групи Балицька Н.М),

ІІ місце - 12-Ш група (керівник групи Касянчук Л.В.),

ІІІ місце - 31-Ш група (керівник групи Кучик Н.Л.).

Завершився День здоров’я приготуванням козацької каші, яку скуштували всі учасники походу.

    

    

 


 

 

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz