П`ятниця, 05.03.2021, 05:19
Вітаю Вас Гість | RSS
      

Меню сайту
Наше опитування
Чи бажаєте Ви навчатись у нашому коледжі?
Всього відповідей: 1243
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Циклова комісія викладачів гуманітарних та соціально-економічних дисциплін

.

На шляху інновацій і творчого пошуку

        Гуманність і творчість –

 два крила педагога

 

              Циклова комісія гуманітарних та соціально-економічних дисциплін здійснює свою педагогічну діяльність, керуючись девізом: “Гуманність і творчість – два крила педагога”. Ми      впевнені, що наше майбутнє залежить від змісту  цінностей, які закладаються у свідомості молодих людей,  і від того, якою мірою свідомість стане основою їхнього життя. Тому  викладачі циклової комісії покликані не тільки дати високий рівень освіти, але й сприяти формуванню г    гармонійно розвиненої, національно свідомої, наділеної глибокою громадянською  відповідальністю, високими духовними якостями особистості.

  Циклова комісія викладачів гуманітарних та соціально-економічних дисциплін – це  співдружність мудрих і досвідчених, молодих і завзятих, вимогливих і чарівних берегинь рідної мови,  історії, іноземної мови. Очолює комісію відмінник освіти Ук раїни, викладач-методист вищої категорії Коваленко Тетяна Віталіївна.

 Члени комісії Миргородська Лариса Григорівна (викладач суспільних наук), Гурова Олена Іванівна (викладач зарубіжної літератури та російської мови), Довгопол Наталя  Глібівна (викладач української мови), Канівець Світлана Станіславівна (викладач сучасної української мови, методики навчання української мови), Дениско Тетяна Леонідівна, Пожималова  Ірина Анатоліївна, Пашкевич Олена Володимирівна, Іванова Дар’я Анатоліївна  (викладачі іноземної мови), Коваленко Аліна Олександрівна (викладач історії)  забезпечують викладання 15 навчальних предметів.  

Основні напрямки роботи та завдання циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін полягають у:

 • широкому запровадженні інноваційних технологій при викладанні дисциплін гуманітарного, соціально-економічного циклів;
 • активізації науково-дослідницької, пошукової, історико - краєзнавчої роботи;
 • створенні оптимальних умов для творчого розвитку природних здібностей студентів;
 •  формуванні  у студентів системи уявлень про навколишній світ, його цілісного сприйняття та вироблення вміння орієнтуватися у культурному просторі на основі діалогічної єдності національних та загальнолюдських цінностей;
 •  практичному викладанні іноземних мов;
 •  вихованні національно свідомого громадянина;
 •  вихованні поваги до державних символів;
 •  оновленні навчально-методичних комплексів з навчальних дисциплін;
 •  формуванні моральних цінностей та навичок здорового способу життя;
 •  активізації індивідуальних форм навчання студентів.

  Українську мову, історію, філософію, соціологію, культурологію, економічну теорію та іноземні мови в коледжі вивчають всі студенти. Отож від вивчення цих предметів залежить формування знання історії нашого народу, навичок логічного мислення, вміння вести дискусію.

Викладачі циклової комісії не тільки дають знання з дисциплін гуманітарного та соціально-економічного циклу, а ще й у процесі навчання виховують патріотизм, формують національну свідомість громадянина. Особливе значення у національно-патріотичному вихованні педагоги приділяють самостійній історико-краєзнавчій пошуковій роботі кожного студента. Це написання студентами рефератів і творчих робіт про історію свого села і міста, краю, опис народних звичаїв та обрядів. Також викладачі комісії намагаються навчити студентів аргументовано, науково аналізувати історичні, філософські проблеми, об’єктивно оцінювати досягнення філософської думки та її вплив на розвиток та формування світогляду епохи та майбутнього; вчити використовувати різноманітні джерела інформації, систематично поповнювати знання, вміти застосовувати їх при вирішенні професійних завдань, вміти доводити власну громадську та світоглядну позицію.        

Велику увагу викладачі приділяють методикам, які б забезпечували високу пізнавальну активність та самостійність студентів.

Викладачі циклової комісії  проводять щоденну виховну роботу зі студентами коледжу, формуючи в них інтерес до вивчення суспільних дисциплін.

Більшість викладачів комісії мають багаторічний досвід педагогічної роботи, викладають свої предмети на високому науково-теоретичному і методичному рівні.

 

З метою реалізації та виконання поставлених перед цикловою комісією завдань проводяться організаційно-педагогічні та тематичні засідання циклової комісії, бесіди, індивідуальна робота з викладачами, педагогічні читання тощо.

На засіданнях циклової комісії обговорюються:

 •  удосконалення навчально– методичного забезпечення з навчальних дисциплін циклу;
 •  удосконалення навчально– методичного забезпечення для самостійної роботи студентів: створення посібників, збірників, текстових зібрань, словників;
 •  обговорення та проведення тижнів дисциплін;
 •  форми та методи контролю знань студентів із дисциплін циклу;
 •  використання сучасних комп’ютерних технологій у процесі вивчення навчальних дисциплін;
 •  елементи науково-пошукової роботи зі студентами на заняттях;
 •  роль самостійної роботи студентів у підготовці до занять;
 •  використання інноваційних технологій на заняттях;
 •  самостійна робота студентів у комп’ютерній мережі Internet;
 •  національне та патріотичне виховання студентської молоді;

     Підвищення педагогічної майстерності викладачів та обмін педагогічним досвідом здійснюється шляхом проведення відкритих занять,  майстер-класів, проведення  тижня циклової    комісії, олімпіад, у ході яких як досвідчені, так і молоді викладачі демонструють свої методичні  напрацювання, проводять відкриті заняття, літературні читання, творчі конкурси, круглі  столи.

 Викладачі циклової комісії – професійно кваліфіковані спеціалісти, творчі натури, які переймаються проблемами викладання, завжди шукають нестандартні шляхи вирішення педагогіко-  методичних проблем, застосовують на практиці форми активного навчання. Ось так, натхненно, з інтересом викладачі разом із студентами коледжу плекають життєдайне джерело  невичерпної криниці нашої духовності.

Вхід на сайт
Пошук
ІНФОРМАЦІЯ
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz