Понеділок, 05.12.2022, 01:34
Вітаю Вас Гість | RSS
      

Меню сайту
Наше опитування
Чи бажаєте Ви навчатись у нашому коледжі?
Всього відповідей: 1273
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Бібліотека

Бібліотек@ - сучасна – креативна – твоя!

Бібліотека коледжу - значне надбання навчального закладу за 50 років його освітньої діяльності. Якісна освіта майбутніх фахівців можлива за наявності потужної бібліотеки як інформаційного центру, де зберігається та розповсюджується інтелектуальний капітал. Тому бібліотека коледжу сьогодні надійний помічник у навчальній, виховній та професійній діяльності студентів та викладачів.

Л.П. Овчаренко працює у бібліотеці навчального закладу з 1983р. Обізнаність з усіх ділянок бібліотечної справи, управлінські здібності, талант організатора та прагнення реформувати діяльність бібліотеки визначили її нинішній професійний статус: у 1992 році вона була призначена завідуючою бібліотеки коледжу. Багато уваги Л.П. Овчаренко приділяє удосконаленню взаємодії зі структурними підрозділами коледжу, кураторами груп для максимально повного задоволення інформаційних потреб користувачів.

Г.В. Тонких – провідний бібліотекар читальної зали. Стаж на займаній посаді складає 31 рік. Постійне прагнення йти вперед, реалізовувати інноваційні проекти, широка ерудиція, творчий підхід до бібліотечної справи бібліотекаря Г.В. Тонких дозволили вивести бібліотеку на новий рівень, створити імідж сучасної, креативної бібліотеки. За особисті творчі здобутки Г.В. Тонких має сертифікат редакції освітянських видань за матеріали надруковані у журналі «Шкільна бібліотека», за популяризацію досвіду впровадження інноваційних технологій нагороджена грамотою журналу «Шкільна бібліотека», за високий професіоналізм відзначена подякою Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Впровадження інновацій в роботу бібліотеки стало пріоритетом її діяльності. Сучасне обладнання : комп’ютери, принтер, сканер, Інтернет, зона WI- FI : все це постійно діє до послуг користувачів. Завдяки бібліотечній системі «Unilib» створено та постійно поповнюється новими матеріалами електронний каталог бібліотеки. Пошук необхідної літератури за допомогою електронного каталогу ведеться в бібліотеці з 2010 р. Щороку кількість довідок та консультацій, виконаних за допомогою електронного каталогу, зростає.

Користування електронними версіями підручників та посібників для студентів можливе як в локальній мережі Інтернет, так і в електронному репозитарії коледжу. Для послуг студентів багато аудіо книг вітчизняної та світової художньої літератури за навчальними програмами.

Велика увага приділяеться веденню веб-сайта бібліотеки. Бібліотечний веб - сайт – це публічне обличчя бібліотеки. Сайт є ознакою регіональної, національної та навіть міжнародної присутності бібліотеки у віртуальному інформаційному просторі. Тому сайт бібліотеки вчасно висвітлює всі події, які відбуваються, анонсує заходи та новини не лише бібліотеки а й навчального закладу. Сайт виконує не лише рекламну, а й суто практичну функцію. Через рубрику «Віртуальна довідка» студенти та викладачі коледжу мають змогу у віддаленому режимі замовити список літератури до контрольної, реферату, курсової роботи, або будь яку довідку. В розділі «Віртуальна виставка» у користувачів бібліотеки є можливість переглянути літературу за найактуальнішими темами. Сторінка «Електронна бібліотека » дозволяє працювати з багатьма електронними підручниками з різних предметів безпосередньо на сайті бібліотеки.

Присутність у соціальних мережах ВКонтакті «Бібліотека Жовтоводського педагогічного коледжу» - це важлива складова створення іміджу установи, а також велика можливість висвітлення своєї діяльності та зв’язок з читачами найбільш популярним та швидким методом донесення інформації.

  • Бібліотека училища сьогодні – невідємна частина студентського життя, на базі якої молодь не лише набуває знання, а й бере участь у багатьох масових заходах. Щорічно в бібліотеці проводяться заходи, які користуються великою популярністю серед студентів: інтелектуальний конкурс «Знавці літератури та мистецтва», мистецький конкурс «Поезія і Я», літературні вечори з метою популяризації книги «Шевченкове слово в віках не старіє», «Пророчі голоси драматургії Лесі Українки», «Уклонімось доземно переможцям», свято рідної мови «Доля мови формує долю народу». Працівники бібліотеки постійно впроваджують нові форми бібліотечної роботи: квест «Пізнай місто», віртуальна подорож «Слідами Пророчими», перфоманс «Шевченко поміж нас», літературний подіум «Модна книга», конкурс на кращу фотографію «Я люблю читати». Бібліотека для студентів стала своєрідним цікавим місцем культури, дозвілля, спілкування та авторитетним центром з інноваційними бібліотечними технологіями.

Інноваційні технології у бібліотеці невід’ємно поєднуються з гармонійним розвитком особистості студента. Навчання у вищому закладі для сучасної молодої людини - один з найважливіших періодів її життя, тому працівники бібліотеки намагаються зробити його цікавим, змістовним та незабутнім.

Вхід на сайт
Пошук
ІНФОРМАЦІЯ
Календар
«  Грудень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Copyright MyCorp © 2022
Конструктор сайтів - uCoz